Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
24 posty 1403 komentarze

Oświat

Oświat - Rozum drogowskazem Praca chlebem Prawda orężem

Wygrać wybory, wygrać pokój.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zbliżamy się do kolejnych wyborów, najpierw prezydenckich, a niedługo później wybierzemy swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej.

Akt wyborczy narodu jest jednym z ważniejszych i bardziej doniosłych z racji kształtowania przez wybrane elity polityki wewnętrznej i zewnętrznej, a także, co ma ogromne znaczenie kierunków i sposobu rozwoju gospodarki, podziału wypracowanych dóbr i kształtu życia społeczeństwa.

Trwa kampania wyborcza i mamy okazję zapoznać się z kandydatami, z ich programami i poglądami na szereg kluczowych dla nas i dla państwa spraw. Jest to ważny czas gdyż wkrótce będziemy musieli zdecydować kogo wybierzemy, na kogo oddamy swój głos.

Tak jak w latach ubiegłych tak i obecnie pojawiają się wezwania do bojkotu wyborów. Wezwania te w niczym nie służą nam Polakom, nie służą też naszym polskim interesom.


A uzasadnieniem dla tego bojkotu ma być fakt, że rządzą nami ci, których większość spośród nas wybrała po fatalnej transformacji. I by zniechęcić nas do wyborów w swych internetowych publikacjach zamieszczają takie i inne rysuneczki i zdjęcia...

Pokazują nam ten rysunek i wzywają do bojkotu wyborów, bo oczywiście lepiej jak przeciwnicy schodzą z boiska bez walki rezygnując z prawa do wyborów.

Kolejne zdjęcie

A na nim czytelna dla wszystkich (z wyjątkiem zwolenników bojkotu) – Bądź jak ten kundel z zadartą tylną łapą. Olewaj wybory, bo niczego więcej nie potrafisz i na nic więcej cię nie stać.

Lub jak ta goła dziwka z kolejnego zdjęcia. Bądź jak ona, wulgarna, głupia, zepsuta.

Można by zapytać do kogo adresowane są takie teksty z wezwaniem o bojkot wyborów, do pijaczków i łachmaniarzy, do kurestwa i mendziarzy, do wszelkiej maści przygłupów i debili czy do ludzi myślących, do społeczeństwa świadomego swych wyborów, swoich praw i obowiązków? I komu to na rękę? Jeśli jesteś za naszą władzą, - głosuj na nas, jeśli jesteś nam przeciwny zostań w domu, czyli bojkotuj wybory i nie przeszkadzaj  nam się wybrać

Tak się ma sprawa z bojkotem.

Ale jeśli jesteś Polakiem i masz obowiązki polskie idź na wybory i nie pozwól by inni decydowali bez twego udziału. Od tych obowiązków uchylać się nie wolno. Wiem, że od wyborów zależy mój los i los mojej ojczyzny.

Ja idę do wyborów bo chcę decydować o sobie i tej decyzji nie oddaję nikomu. Nie pozwalam by o mnie decydował ktokolwiek inny, ani w małych ani w dużych sprawach i idąc do wyborów swój względem reszty obowiązek.

Rezygnacja obywatela Rzeczypospolitej z prawa do wyborów i prawa narodu do wyborów swoich przedstawicieli nie może mieć miejsca. Naród nie może zrzec się suwerenności, niepodległości, samostanowienia, nie może tego dokonać ani w ramach referendum, ani tym bardziej przez jakichkolwiek przedstawicieli nawet, jeśli zostaną oni wybrani w wolnych powszechnych wyborach. Nie może się zrzec prawa do decydowania o sobie, prawa wyboru swoich przedstawicieli.

Władza należy do narodu  i naród sprawuje ją poprzez swoich przedstawicieli.

A co, jeśli ja, moi znajomi, mój sąsiad, moja szefowa, moja żona, nie zgadza się z tą władzą, uważa tą władzę za nieprawowitą, nie reprezentującą mnie, nas, tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Nie zgadzamy się z tą władzą, bo na nią ja i sąsiad, na nią nie głosował, bo jej twarz mi się nie podoba, bo wybrana została przez innych, przez większość, bo ta wybrana przez większość władza obciąża nas nadmiernymi podatkami, bo wydłuża nam wiek, w którym możemy przejść na emeryturę, bo ta wredna władza zawiera traktaty i sojusze, które nam się nie podobają. Czy nie mamy prawa, a nawet i obowiązku zbojkotować wybory?

Odpowiedź jest

Nie.

My jako część narodu mamy obowiązki, mamy obowiązek zgłosić swoich przedstawicieli do władz, a jeśli ich nie zgłaszamy, wybierać spośród zgłoszonych przez innych i mamy obowiązek uczestniczyć w wyborach. Bo naród musi mieć swych przedstawicieli jest chce funkcjonować według ustalonych i przyjętych reguł, według ustanowionych zasad, praw, ustaw.

My naród polski, mamy swoje prawa i swoje obowiązki i nikt nie może nam je odbierać, nikt nie ma prawa nam wmawiać, że Polska już nie istnieje, że nasz naród już nie istnieje, że nie mamy już ani praw ani obowiązków. Że musimy bojkotować, najpierw swoje wybory, później swoją ojczyznę, swoją rodzinę, samych siebie na końcu.

Obecne wybory są ważniejsze niż wszystkie inne poprzednie po 1945 roku gdyż w całym powojennym okresie nie zaistniała tak realnie groźba wplątania naszego narodu w wojnę jak dziś. Tylko ślepiec i zapewne kompletny debil nie widzi jak Ameryka uwija się wokół tego by pchnąć kraje europejskie, a szczególnie nas i kraje bałtyckie w totalną wojnę z Rosją i zarobić na tej wojnie niewyobrażalne krocie.

Elity polityczne i gospodarcze byłych już mocarstw kolonialnych Europy zachodniej na razie jedynie kalkulują ryzyko i straty z jednej strony i ewentualne zyski i zdobycze z drugiej. Mentalność tych elit kształtowały wieki wojen i podbojów. Ci ludzie pamiętają, że zarówno Napoleon jak i Hitler ponieśli na wschodzie klęskę, ale też wiedzą, że Moskwa była dwukrotnie zdobywana, zatem i jest do zdobycia obecnie.

Dzisiejsza zachodnia koalicja to już nie tylko połączone siły kilku krajów europejskich, jak to miało miejsce za Napoleona czy Hitlera, ale obecnie w koalicji tej , a przede wszystkim, znajdzie się Ameryka, najpotężniejsza obecnie siła gospodarcza i militarna świata i zupełnie inne koncepcie podboju zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz do rozczłonkowania i podzielenia Rosji.

W tych kalkulacjach Polska brana jest pod uwagę jako kraj przyfrontowy, teren wojny i zniszczenia, jako kraj, który ma dolać oliwy do ognia i jednocześnie przyjąć wszystkie niszczycielskie uderzenia na siebie.

Na to wskazują wypowiedzi obecnych rządzących i głównych kandydatów na urząd prezydenta.

Zarówno Komorowskiego jak i Andrzeja Dudę można określić jako orędowników i zwolenników wojny z Rosją. Czy tylko zwolenników, czy też tych, którzy chcieliby, mając za plecami NATO tą wojnę rozpocząć? Nie tylko Komorowskiego i Dudę trzeba brać pod uwagę, bo również partie, które ich wystawiają na urząd prezydenta, a są to dwie największe z partii rządzących.

Wzywając do bojkotu wyborów, zapewnimy któremuś z nich niechybne zwycięstwo, a zaraz potem zwycięstwo partiom wojny, bo o ile pewna, może nawet znaczna grupa osób, da się nakłonić do bojkotu, to żelazny elektorat tych partii i masa innych oczarowanych i uwiedzionych kandydatami zagłosuje na nich, zagłosuje tym samym nieświadomie za wojną.

Czy dziś wszyscy są za wojną?

Oczywiście nie.

Zarówno kandydat PSL jak i SLD są zdecydowanie przeciwni, przeciwny jest także wojnie Korwin Mikke i Palikot

Adam Jarubas kandydat PSL jak można było zauważyć, a zauważyli to także politycy PO ma swoje zdanie nie do końca pokrywające się z linią rządzącej koalicji, z czego już kilka krotnie tłumaczył się Piechocinski. Młody, wykształcony, choć w PSL, to jednak, co myśli to mówi, warto na to zwracać uwagę.

Ponoć nie ma dwóch identycznych siatkówek oka, a linie papilarne odcisków palca też zdarzają się raz na milion. Czy sądzicie, że Jarubas jest toczka w toczkę Piechocińskim?

Ja twierdzę, że nie.

Gdyby został prezydentem z pewnością pokazałoby się, że myśli zupełnie inaczej niż dotychczasowi starzy wyjadacze partyjni PSL-u.

Nie jest także zwolenniczką wojny z Rosją Magdalena Ogórek, wręcz przeciwnie, jest gotowa zadzwonić do Putina, domyślam się, by ułożyć stosunki z Rosją tak dobrze, jak nigdy poprzednio za czasów rządzących po Magdalence, by nasze jabłka znów smakowały Rosjanom, a Polakom by nie przychodziło nawet do głowy, że może istnieć jakaś groźba ze strony Rosji .

Jeśli nie chcemy wojny, jeśli najwyższą racja stanu jest zachowanie dla Polski, dla nas i naszych dzieci i wnuków pokoju, to głosujmy na tych, którzy sprzeciwiają się angażowaniu Polski w sprawy Ukrainy i oddajmy na nich głos na Jarubasa czy Magdalenę Ogórek. Pamiętajmy przy tym, że Leszek Miller, szef SLD jest także za pokojem.

Dziś można powiedzieć, nie tyle wybieramy prezydenta, co wybieramy wojnę lub pokój, wybieramy, być albo nie być jako naród, jako państwo, bo wojna, która faktycznie toczy się u naszych granic, tuż za naszym progiem, może przeistoczyć się w niewyobrażalnie niszczycielską wojną nuklearną w której my Naród Polski spłoniemy jako pierwsi.

Proszę, by każdy, kto potrafi samodzielnie myśleć, niech się zastanowił, czy bojkotować wybory, by bojkotem otworzyć drogę wojnie, zapewniając obecnym prowojennym elitom dalszą władzę.

Politycy zarówno PO jak i PiS pragną by ci, którzy się z ich polityką nie zgadzają nie szli na wybory, by nie oddali swych głosów na przeciwników angażowania się Polski w konflikt na Ukrainie. To im na rękę, nie wykluczone że ich działacze, podszywając się pod patriotów także będą namawiali swoich przeciwników by pozostali w domu lub oddali głos nieważny, tak jak kiedyś namawiali  swoich sympatyków pod hasłem – Zabierz babci dowód.

Na te sztuczki nie dajmy się nabrać. Nie tym razem, bo stawka jest większa niż kryształowy żyrandol w pałacu prezydenckim.

Nie ma wartości większej niż życie, i nie ma większego kataklizmu niż wojna, wojna, która w milionach odbiera to życie, w milionach także czyni ludzi kalekami, niosąc przy tym głód, zniszczenie, rozpacz.

Wybierzmy świadomie pokój, wybierzmy kandydatów, którzy pragną pokoju, najpierw w wyborach prezydenckich, a później do sejmu i senatu RP.

To nasz obowiązek i nasze prawo do życia w pokoju.

Nie wierzycie w możliwość wojny?

Mieszkańcy tego domu na Ukrainie też nie wierzyli.

Ani tego domu

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Lord of Admiralty 09:23:01
  Trzeba olać te wybory. Nie ligitymizować władzy złodziei i debili. Nie ma na kogo głosować.
 • Wybory czy wybór?
  Są to wybory ,bez mozliwości wyboru.Zresztą podobnie dzieje się we wszystkich panstwach demokratycznych.Ostatnie wyjątki jak Grecja czy Węgry pokazują tylko ze skoro głos wyborczy zmienić moze UE, uzywa się szantazu.Na dziś to tak wygląda, brak dobrych rozwiązan.Wydaje mi się ze jest to podobne do jednego z panstw afrykańskich ktory miał wybor-jednego z dwóch kolonizatorów.
  http://litera.fr/category/news/
 • Trzeba być ślepym idealistą
  by uważać, że wybory to wybory i wybierzemy kogo chcemy. Wybrali juz za nas i nasza kartka w lokalu wyborczym tylko tego wybrańca zalegalizuje. Nic ponad to. Idźcie z lordem głosować i wybierzcie choć Ogórkową. Nie może być lepiej, to choć będzie ładniej.
 • @prese 10:27:34
  Nie jest aż tak tragicznie.
  Wybory jednak czyszczą do pewnego stopnia scenę polityczną.
  Przecież na dobrą sprawę to wyborcy pogrzebali takie partie jak Unia Wolności i całą masę polityków jak M. Borowski, Frasyniuk, Balcerowicz . Odpadali także i Mazowiecki, J.M. Rokita i Kuroń i wielu innych.
  Dziś spróbujmy postawić na przeciwników wojny i na młodych.
  Starych poznaliśmy z nie najlepszej strony, więc usuńmy ich poza scenę polityczną i nie dajmy sobie wmówić, że nasza kartka wyborcza nic nie znaczy, że nasze wybory niczego nie zmienią, że mamy jak osły stać z boku i bojkotować.
  Popatrzmy, są kraje, które zaczynają prowadzić coraz bardziej niezależną politykę i to zarówno od Brukseli jak i od USA, Węgry, Słowacja, Czechy, może wkrótce także Grecja
  Przykład.

  Prezydent Czech Miloš Zeman przypomniał ambasadorowi USA o zasadzie nieingerowania w wewnętrzne sprawy kraju przyjmującego.
  Amerykański ambasador w Czechach Andrew Shapiro w swoim wystąpieniu telewizyjnym skrytykował zaplanowaną wizytę czeskiego prezydenta w Moskwie z okazji 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej.

  Zeman odpowiedział amerykańskiemu ambasadorowi w Pradze: „Nie mogę sobie wyobrazić, aby czeski ambasador w Waszyngtonie radził amerykańskiemu prezydentowi, dokąd ma jeździć. I nie pozwolę jakiemukolwiek ambasadorowi, aby wtrącał się ze swoimi radami w moje podróże”.
  „Obawiam się, że po takiej wypowiedzi przed ambasadorem Shapiro drzwi na Zamek na Hradczanach (rezydencja prezydenta) zamknęły się”, — oświadczył Zeman w wywiadzie na łamach „Parlamentni listy”.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150405/213737.html#ixzz3WVcM5Tzc
 • @Oświat 11:28:38
  trochę pierdy opowiadasz. Odpadł np. Frasyniuk , a przyszedł np. taki wielopartyjny karierowicz Kamiński. Tam na górę nie wdrapują się i nie robią kariery ludzie wartościowi, a zwykłe mendy i karierowicze podporządkowani systemowi. Co za różnica jak się nazywają. I tak w systemie będą Ci co na to "zasłużyli" i sie sprawdzą - dla systemu.
 • @Galopujący Renifer 10:11:59
  Ty będziesz olewał wybory, a oni będą dalej rządzili bez twojego głosu.
  Jeśli chcesz cokolwiek zmienić to nie głosuj na tych których nie chcesz widzieć w rządzie i w parlamencie. Odsuń kartką wyborczą tych, którzy cię zawiedli, wybieraj nowych, młodszych z innymi przekonaniami

  https://www.youtube.com/watch?v=f4h5zU5FDrA
 • @Lord of Admiralty 09:23:01
  Rosja, jaka by ona nie była potrzebna jest jako przeciwwaga, podobnie jak Chiny.
  Świat jednobiegunowy ma to do siebie, że jedna dominująca siła nie daje możliwości jakiegokolwiek manewru, własnej choćby cząstkowej suwerenności.
  Silniejszy zawsze cię ograbi i sprowadzi do roli niewolnika i nędzarza.
  Gdy jest kilka przeciwstawnych potęg wówczas jest miejsce na grę, na wybór i na własne miejsce.
  No i nie zapominaj, że ten niby kolos na glinianych nogach, jak mawiają miedzy sobą amerykanie , ma atomowe muskuły (to zwrot używany przez politycznych dyskutantów w stacjach typu CBC, NBC, CNN)
 • @zadziwiony 11:34:43
  przyszedł Kamiński i wygrali Kaczyńscy, bo spora część wiary poszła za głosem radio Maryja, ale dwa lata później już Kaczyński przegrał, a gwiazda radia Maryja poszła na długo w odstawkę
  W tych wyborach odsuńmy i PO i PiS, a przynajmniej zredukujmy ich do takiego minimum by nie mogli rządzić.
  Jarubas z PSL i Ogórek z SLD to młodzi politycy i przeciwnicy wojny polskiej na Ukrainie
  To lepsze rozwiązanie nić Siemioniuk, Niesiołowski, Kopacz, Sikorski, Komorowski, Duda
 • @Oświat 11:44:09
  w tej materii zgadzam się z Tobą. Lord "od wieków" nienawidzi Rosji.
 • Mam niejasne przeczucie że nawołujący do bojkotu wyborów
  mają w tym swój własny, brudny i śmierdzący interes.
 • Należy bojkotować wybory.
  Bojkotować Bandę 5, która rządząc Polską od dziesięcioleci, prowadzi Naród do demograficznej, materialnej i moralnej zapaści.

  A dlaczego tak ważna jest frekwencja?

  Polska pod tym względem jest krajem wyjątkowym.
  http://www.remappingdebate.org/map-data-tool/voter-turnout-different-oec...
  Jesteśmy na dnie, niżej już nie można bo to doprowadzi do śmieszności ten zgniły układ.

  Jak pokazują badania, spadek frekwencji poniżej 40% będzie skutkował załamaniem tej fasadowej demokratury, a tego obawiają się najbardziej żydolewacy. Niżej przykład.

  Wybory Parlamentarne w Polsce - Frekwencja

  1991 43,2%
  1993 52,1%
  1997 47,9%
  2001 46,3%
  2005 40,6%
  2007 53,9%

  W roku 2005 nastąpiło załamanie frekwencji wyborczej [40.6%]. To spowodowało panikę w sferach "inżynierów społecznych". W roku 2007 żydzi, Soros i spółka przeprowadzili wielką kampanię medialną, za nasze pieniądze. Udało im się obronić ten próg 40%.

  Cyt:
  //Kampania społeczna „Zmień kraj. Idź na wybory” została przeprowadzona przez koalicję
  21października.pl. Organizatorami byli: Forum Obywatelskiego Rozwoju – FOR, Fundacja im.
  Stefana Batorego, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Stowarzyszenie
  Agencji Reklamowych, Związek Firm Public Relations, Instytut Spraw Publicznych, Wielka
  Orkiestra Świątecznej Pomocy, Fundacja dla Wolności, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Stowarzyszenie Szkoła Liderów, Forum Inicjatyw Pozarządowych, Fundacja Projekt: Polska oraz
  Parlament Studentów RP. W skład koalicji weszło również około 150 innych organizacji pozarządowych z całej Polski. W ramach kampanii przygotowano reklamy telewizyjne, radiowe i prasowe, które bezpłatnie emitowały największe stacje telewizyjne (telewizja Polska, tVN,tVN 24, Polsat) i telewizje
  adresowane do młodzieży (MtV, Viva), rozgłośnie radiowe (Polskie Radio, Radio Zet, Radiostacja, RMF, tOK FM), dzienniki (m.in. Dziennik, Fakt, Gazeta Wyborcza, Przegląd Sportowy),
  tygodniki (Newsweek, Gala, Angora), dzienniki regionalne (Dziennik Wschodni, Echo Dnia,
  Gazeta Współczesna, Gazeta Lubuska, Gazeta Pomorska, Głos Szczeciński, Głos Koszaliński,
  Kurier Poranny, Nowa trybuna Opolska, Nowiny) oraz portale internetowe (Wirtualna Pol-ska, gazeta.pl, Onet.pl, O2, ngo.pl). Kampanię wspierały również media lokalne. Całkowity koszt cennikowy reklam, które ukazały się w mediach wyniósł ponad trzy miliony zł. W pozyskiwaniu bezpłatych emisji i publikacji bardzo pomogły firmy zrzeszone w PKPP Lewiatan: domy mediowe – Universal McCann i CR Media oraz członkowie Związku Pracodawców Prywatnych Mediów. W przygotowaniu strategii uczestniczyły firmy DDB, Satchi&Satchi oraz
  MillwardBrown SMG/KRC. Hasła kampanii oraz wszystkie kreacje bezpłatnie zaprojektowała agencja reklamowa PZL

  Raport przygotowano przy częściowym wsparciu
  Foundation Open Society Institute (Zug)

  http://konfederacjalewiatan.pl/legislacja/wydawnictwa/_files/publikacje/...

  Świat zna przypadki świadomego bojkotu wyborów. Pierwszym krokiem jest zmuszenie tej Bandy żeby umożliwiła nam policzenie się. Ilu jest Polaków, którzy świadomie nie głosują? Czy istnieją takie badania? Istnieją, ale są ukrywane przed opinią publiczną bo są niewygodne i niebezpiecznie.
 • @Max von Stirlitz 12:23:19
  //Aaaaa ta blondyna z fotki z srodkowym palcem niezla sztuka ..
  - Nie wiesz gdzie mieszka ?//

  Nie wiem gdzie ta "sztuka" mieszka ale mogę Ci dać adres pewnej głuchej staruszki z sąsiedztwa.
  Jak jesteś taki ostry zawodnik to chyba Ci wszystko jedno ? :-)

  Co do wyborów to będę głosował na Kowalskiego z RN.

  Co do "jaśniej" to uważam że do bojkotu wyborów nawołują ci którzy chcą zachować ten syf który jest obecnie.

  Tyle.
 • @Ptasznik z Trotylu 12:59:49
  //do bojkotu wyborów nawołują ci którzy chcą zachować ten syf który jest obecnie.//
  Podzielam ten pogląd z tej racji, że partyjne kadry zagłosują . Oni siebie nie będą bojkotować
 • No to ja juz nic z tego nie rozumiem.
  Najpierw polecasz Ogórkową, teraz PSLowca.
  To na kogo w końcu mam głosować?
 • @Max von Stirlitz 13:33:12
  Na Ogórkową nie zagłosuję bo spod jej spódnicy wygląda komuszy dinozaur Leszek Miller , który niegdyś brał "pieniążek moskiewski" a teraz bierze dulary od Hamburgerów (Ruskie przynajmniej miały tyle stylu że te ruble przywiozły mu w walizce a Amerykany tak go lekceważą że drobniaki za usługi torturanckie przywieźli mu w kartonie po butach).

  Poza tym Ogórkowa z racji swego pochodzenia politycznego będzie zapewne popierać pedalstwo i dżędry a ja kurestwa nie toleruję.
 • @Max von Stirlitz 13:33:12
  Max zaczynasz w końcu pisać jak człowiek.
  Jasne, że Ogórek , już zagraniczne media zaczynają zazdrościć nam takiego kandydata.
  Poland: Meet Magdalena Ogorek, Poland's most beautiful presidential candidate
  Co to by było, gdyby została prezydentem. Po rączkach by ją całowali i w pas kłaniali.
  A o Polsce nikt nie ważył by się cokolwiek złego napisać

  https://www.youtube.com/watch?v=-us6TePAhmo
 • @Ptasznik z Trotylu 13:51:25
  Sądzisz, że taka młoda i piękna dziewczyna da sobą manipulować starym partyjnym prykom ?
  No to nie znasz kobiet.
  Gdy swoje osiągną, to one będą kręciły chłopami, jak w każdym domu.
  Już jej się marzy pisanie prawa od nowa, podniesienia kwoty wolnej od podatku, ponad to nie taki z niej komuch jakbyś to sobie wyobrażał obejrzyj i posłuchaj , zobaczysz że to osoba nie tylko inteligentna ale też nie głupia i z zasobem wiedzy

  https://www.youtube.com/watch?v=jsfEofb1-7s
 • @Oświat 14:07:35
  Nie jestem zauroczony.
  Stare partyjne pryki mają na tą "młodą i piękną dziewczynę" podobne wędzidło jak Wsiowe pryki na Red Bula.
  Jak nie będzie im powolna to ją skasują tak samo jak ją wylansowali ("najpierw rozmawialiśmy o filmie a potem lansował mnie przez trzy godziny" - jak powiedziała niedoszła gwiazdka ekranu).

  Generalnie nie ma sensu głosować na tych kandydatów, którzy są chętnie zapraszani przez media "głównego ścieku".
 • Jest to żenujący tekst autorstwa prof. A.Śliwińskiego
  Skądinąd rozsądnie myślącego ekonomisty - oczywiście myślącego rozsądnie w dziedzinie ekonomii.
  Tekst zamieścił tygodnik Myśl Polska.

  Artykuł prof.Śliwińskiego jest wyjątkowo żenujący, wskazuje na podstawowe braki autora w zakresie politycznej wiedzy. Odnosi się wrażenie, że artykuł napisano na polityczne zamówienie żydo-reżimu.

  To, co dyskwalifikuje ten artykuł, to całkowite pominięcie rzeczywistych realiów III RP, która jako członek UE oraz członek NATO jest zobowiązana do wypełnienia traktatowych powinności - to z formalnego punktu widzenia. A więc III RP musi realizować względem Rosji politykę wyznaczoną przez te organizacje.
  Autor zapomniał, albo udaje, że nie wie, iż prezydent III RP nie posiada uprawnień do zmiany polityki rządu, w przypadku konfliktu interesów rząd - prezydent, ten ostatni może zostać pozbawiony pełnionej funkcji.

  Z nieformalnego punktu widzenia nie wolno pomijać faktu rzeczywistego skolonizowania III RP przez siły wyznaczające na Zachodzie polityczne cele, czyli USA (światowa, żydowska finansjera). A zatem, prezydent, który stanąłby w opozycji do USA może zostać odstrzelony lub obalony jak W.Janukowycz na Ukrainie.

  Z powyższego wynikają wnioski:
  - nie ma najmniejszego znaczenia, kto zostanie prezydentem III RP, ponieważ polityka III RP musi uwzględniać interesy USA,
  - wszyscy dopuszczeni przez reżim do kandydowania nie stanowią dla niego najmniejszego zagrożenia (gdyby stanowili, nie przeszliby przez eliminacje - 1000 podpisów),
  - jest także oczywiste, że prezydentem może zostać Komorowski lub Duda, innych wariantów nie przewiduje się.

  A zatem, artykuł prof.Śliwińskiego jest prymitywna próbą zmniejszenia rozmiarów słusznego bojkotu syjonistycznych, żydowskich wyborów.
 • @Max von Stirlitz 14:49:31
  Jest jeszcze 3 opcja.. w pierwszej turze głosować na plankton według gustu ( miesniak, blondi, muszka itp.), ja tam nikomu pod koldre nie zaglądam i agitowac nie mam prawa.. a i tak w drugiej turze liczyc beda sie dwaj co ich zony do tego samego rabe chodza. Wtedy należy iść na wybory i oddać glos nieważny. Bojkot i frekwencja na poziomie 20% zostanie okraszone jedynie medialnym komentarzem o niedojrzalosci demokratycznej obywateli, a może nawet zezwoleniem na monarchie dziedziczna jakis stoltzmanow czy innych przebierańców.

  Natomiast przy 40% frekwencji połowa głosów nieważnych (licząc tych co bojkot na głos nieważny zamienia) będzie dla partii przegranej znakiem o falszerstwie wyborów.

  Czy to coś zmieni? Nie wiem, ale jestem pewien, że bedzie miało jakikolwiek oddźwięk w przeciwieństwie do bojkotu.

  Glosowanie to nasze prawo i obowiazek, oddając nieważny głos nie pozbywamy się prawa i wypełniamy obowiązek, czego o bojkocie nie można powiedzieć..

  Piewcy bojkotu to zwykli debile albo zadaniowcy ( sklaniam się ku temu, ze tacy i tacy w tej grupie znajdują się)
 • @Max von Stirlitz 16:46:37
  Kasus ostatnich wyborów samorządowych dał sygnał o fałszerstwo na korzyść PSL poprzez unieważnienie ważnych głosów na innych..
  Falszuja, manipuluja.. ale kilku milionów głosów nieważnych nie da się pod dywan zamieść..
  Obstawiasz bula, ja widzę obsunięcie ochronnej kurtyny i obstawiam, ze wygra ten drugi mąż swojej zony..
 • @wk..ny 17:10:27
  A więc w każdym wypadku nasze głosy psu na budę się zdają. Oni władzy oddać nie mogą.
  Jedno jest pewne - chcesz w polityce karierę zrobić- wybierz sobie na żonę kobietę odpowiedniego pochodzenia.
 • @wk..ny 17:10:27
  Kasus ostatnich wyborów samorządowych dał sygnał o fałszerstwo na korzyść PSL poprzez unieważnienie ważnych głosów na innych......

  I dobrze bo zaczyna wychodzić szydło z worka.
  Też jestem za oddaniem głosu nieważnego w drugiej turze wyborów, ale jedynie gdyby wybór był miedzy Komorowskim i Dudą
 • @zadziwiony 17:22:41
  Oni władzy oddać nie mogą......
  To nie do końca jest tak.
  Oni po prostu nie mają komu oddać władzy, albo inaczej, nie ma nikogo kto by tą władzę mógł im odebrać.
  Zatem jedyne wyjście, to szukać w istniejącym środowisku politycznym osób mogących nieco odchylić kierunek obecnej polityki na bardziej zgodny z polską racją stanu.
  Tylko taką logiką można coś osiągnąć.
  Powolne wykruszanie się starego elementu i zastępowanie go nowym, ale o polskim charakterze, właśnie dzięki tym i kolejnym wyborom.
  Tekst nie był pisany przez żadnego profesora, oświadczam, że nie posiadam żadnych tytułów naukowych.
  Profesorowie w tym temacie głosu jak dotychczas nie zabrali, może z obawy o posady, może z braku zainteresowania polityką, a może mają w pamięci ostatnią nagonkę na panią prof A. Raźny
 • @Rzeczpospolita 15:31:28
  .....A zatem, prezydent, który stanąłby w opozycji do USA może zostać odstrzelony lub obalony jak W.Janukowycz na Ukrainie.....
  Bzdura!!!
  Łukaszenko od lat stoi w opozycji do USA i trzyma się mocno, ale Łukaszenka to mąż stanu, czego w żadnym razie nie można powiedzieć o W. Janukowyczu
  -----------
  Przywykliśmy do myślenia, że małe państwa mają niewiele do powiedzenia w polityce zagranicznej i mogą jedynie wybierać sobie spośród większych państw te, którym zechcą przytakiwać. Jednakże nawet w najbliższym sąsiedztwie Polski, przykłady takich państw jak Węgry, Słowacja lub Czechy, nie mówiąc już o takich krajach jak Grecja czy Serbia, świadczą o tym, ze sposób prowadzenia polityki i handlu zagranicznego zależy od postawy ich elit politycznych i władz, która wcale nie musi być aż tak lokajska jak w dużo przecież większej i więcej znaczącej Polsce.
  Bogusław Jeznach
  http://jeznach.neon24.pl/post/120996,czech-madry-przed-koda
  ----
  No i Prezydent Czech Miloš Zeman też wypiął się na Amerykę
  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150405/213737.html#ixzz3WVcM5Tzc
 • @Max von Stirlitz 18:30:24
  Tylko skąd tu wytrzasnąć Żydówkę, skoro wokoło co najwyżej same Chazarki robiące za Żydówki.
 • @Max von Stirlitz 16:46:37
  ...To nie jest takie proste do ogrania.....
  Jasne że nie jest proste wygrać, ale zauważ, że mimo iż i PO i PiS mają to samo pro zachodnie i anty Rosyjskie nastawienie (PiS znacznie ostrzejsze) to jednak walka miedzy nimi idzie na ostre. I to tak ostre, że aż ratowano się w sposób bardzo gwałtowny fałszowaniem wyborów, co wyglądało wręcz na chwytanie się przez tonącego brzytwy. W tym układzie tonącym była Platforma
  Obecnie skazano Kamińskiego za aferę gruntową, jakby Kaczyński wrócił do władzy to drzyjcie na Platformie, Jarek jest święcie przekonany, że zamordowano mu brata w zmowie z ruskami. Wówczas zaczęło by się polowanie na tych od dorzynania watahy i wszystkich z okolicy Donalda
 • @Lord of Admiralty 09:23:01
  Lordzie coś się Lordowi pojebałoś w tej głupiej łepetynie Jakie instrumenty kontroli władzy w Polsce ma obywatel Kowalski Odpowiedź żadnych To po co Lord pierdoli ??Kowalski ma prawo postawienia krzyżyka na partyjnej liście Po wyborach partia rządząca pokazuje Kowalskiemu środkowy palec kowalski już 6 razy postawił krzyżyki a ma coraz gorzej w życiu Kowalski zmądrzał za siódmym razem to Kowalski pokaże władzy palec środkowy i gest Kozakiewicz Lord nagania barany do urn wyborczych Jak Lordowi płacą, od sztuki czy od stada??
 • @Lord of Admiralty 11:18:14
  Lordzie naganiaczu baranów 25 lat jest na to dowodem na to że w Polsce wybory niczego nie zmieniły poza nastrojami społecznymi ,które się z roku na rok pogarszają Lordzie co Lord pierdoli??
 • Infantylizm.
  Autor powyższego felietonu nie ma pojęcia o tzw. demokraturze. Wybory już są dokonane - natomiast akt głosowania to tylko legitymizacja wcześniej wybranych i nic więcej.
  ja nie będę legitymizował bandyckich poczynań okupanta!
 • @Oświat 11:28:38
  Władza należy do narodu i naród sprawuje ją poprzez swoich przedstawicieli.FIUCIE NARÓD NIE SPRAWUJE WŁADZY W POLSCE OD ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ WŁADZĘ SPRAWUJĄ TOWARZYSZE SZMACIAKI DO SPÓŁKI Z TOWARZYSZAMI Z NEOSOLIDARNOŚCI JAKĄ TRZEBA BYĆ KURWĄ ZAKŁAMANĄ ŻEBY LUDZIOM WCISKAĆ TAKI KIT W POLSCE NIE MA REFERENDÓW OBLIGATORYJNYCH WIĘC NIE MA MOŻLIWOŚCI SPRAWOWANIA WŁADZY PRZEZ NARÓD BEZPOŚREDNIO A ART 104 KONSTYTUCJI POWODUJE ŻE WYBORCY NIE MOGĄ ODWOŁYWAĆ POSŁÓW TO PO CO PIERDOLISZ TAKIE FARMAZONY KTO CI PŁACI ZA NAGANIANIE BARANÓW DO URN WYBORCZYCH CHCESZ KOLABOROWAĆ Z REŻIMEM Z MAGDALENKI TO KOLABORUJ ALE PORZĄDNYCH LUDZI ZOSTAW W SPOKOJU
 • @Oświat 11:35:48
  OŚWIAT Z KTÓREGO PSYCHIATRYKA PISZESZ ?TO SIĘ KUPY NIE TRZYMA TO TWOJE GÓWNO KOWALSKI MOŻE POSTAWIĆ TYLKO KRZYŻYK SOBIE NA DROGĘ
  PAMIĘTAJ ZA KOLABORACJE Z KURWAMI BĘDZIE KARA JAK ZA ZDRADĘ NARODU TO TYLKO KWESTIA CZASU
 • @Ptasznik z Trotylu 12:06:27
  PTASZNIK CHCESZ W DZIÓB??JAKI BRUDNY INTERES MIAŁA ANNA WALENTYNOWICZ PISZĄC APEL O BOJKOT WYBORÓW??POJEBAŁO CIĘ CHŁOPIE??UDZIAŁ W WYBORACH TO LEGALIZACJA TEGO SYSTEMU WŁADZY ANTY OBYWATELSKIEJ I ANTY POLSKIEJ TO KOLABORACJA Z OKUPANTAMI POLSKI ZA TO POWINNA BYĆ KARA JAK ZA CZASÓW OKUPACJI HITLEROWSKIEJ
 • @Rzeczpospolita 18:54:31
  Jasne, że Białorusi nie da się porównać z Ukrainą, szczególnie obecnie, podobnie jak nie da się porównać Łukaszenki do Janukowycza
  Łukaszenka zrobić u siebie majdanu nie pozwolił mimo usilnych prób ze strony USA, Janukowycz zaś wręcz go sobie przygotował umizgami do UE po czym czmychnął z majdanu jak zając
  Pamiętam pańską deklarację ,,We wspólnym froncie z prezydentem Janukowyczem przeciw światowemu syjonizmowi .... Dalej pan z nim we wspólnym froncie?
  A pro po, czy nie jest pan chory na ,,międzynarodowego Żyda"
 • "Pełna hipokryzja"
  Tytuł, wprowadzenie i treść wpisu przewrotne, obłudne, pełne hipokryzji. Nie ma nad czym dyskutować. BOJKOT!
 • @demonkracja 19:01:51
  W pełni popieram.
 • @Oświat 19:17:42
  Jest chyba odwrotnie, ja z tą chorobą walczę, to pan ją rozprzestrzenia.
 • @amadeusz2006 19:14:02
  Nie obrażaj innych i nie używaj wulgaryzmów, w przeciwnym wypadku usunę twoje wpisy.
  Czy się to nam podoba czy nie ludzie jednak chodzą na wybory i głosują. Wystarczy wyjść na ulicę i porozmawiać by się zorientować, jak wiele osób popiera czy to PO czy PiS i jak są skłonni bronić swoich przekonań.
  Ty siedzisz w USA i nie masz na co dzień kontaktu z ludźmi tu w kraju więc twoje wyobrażenie jest fałszywe.
  Czy będzie bojkot wyborów czy nie, zdecydują wyborcy , my tu jedynie możemy w tym malutkim gronie kilkunastu osób przedstawić swoje poglądy i swoje racje i na tym koniec. Zatem bez nerwów i bez wulgaryzmów- proszę.
 • @Ptasznik z Trotylu 12:59:49
  Ptaszniku masz w dziób To tylko kwestia czasu kiedy w niego dostaniesz patałachu DO BOJKOTU NAWOŁUJĄ PATRIOCI KTÓRZY NIE CHCĄ LEGALIZOWAĆ TEJ WŁADZY I TEGO KUREWSKIEGO SYSTEMU TY Z NIMI KOLABORUJESZ
 • @Max von Stirlitz 19:44:30
  Bolszewickiej swołoczy z ubeckimi rodowodami i żydowskimi życiorysami mówimy twardo: VON.

  Tutaj na NEon24.pl mogą się realizować, ale nie w realnej rzeczywistości.

  Wybierzemy reprezentatywnych przedstawicieli społecznych w wyborach a nie z układu.
 • @wk..ny 17:10:27
  Panie wk..ny

  "Kasus ostatnich wyborów samorządowych dał sygnał o fałszerstwo "

  I co to tak do końca dało ?
  Tyle, że waleczny cwany Grześ zdobył trochę punktów.

  pozdrawiam
 • @Max von Stirlitz 19:58:03
  Panie Max

  26.
  Wszelkich danych brak, dlatego pytam, bo nie wiem.

  pozdrawiam
 • @Max von Stirlitz 20:13:56
  Siebie. Szybciej niż Ci się wydaje.
 • @amadeusz2006 19:36:13
  Szanowny Panie Amadeuszu,
  Jeśli życzy Pan sobie dać mi "w dziób" to niniejszym upoważniam Redakcję do udostępnienia Panu moich danych osobowych, w celu zrealizowania Pańskiego życzenia.

  Ostrzegam jednak że działa Pan na własne ryzyko.
  Z wielką przyjemnością , w kilkanaście sekund nauczę Pana kultury, skoro nie nauczono jej Pana w domu.
 • @Stonek 20:56:15
  Zupełnie coś innego.
 • @Ptasznik z Trotylu 12:06:27
  Też mi coś w tym nie gra. Przecież bojkot to minimalna frekwencja, tym samym prosta droga do wygranej dla tych którzy już są i pójdą gremialnie zagłosować na siebie. Więc jaki to ma sens, co zmieni i co komu w ten idiotyczny sposób udowodnimy? Nieobecni nigdy nie mieli i nie mają racji. A tak bez względu na wynik będzie trudnej niż dotychczas. Frekwencja chociaż 70% to byłby zimny prysznic dla rządzących, że już żarty się skończyły i czas na zmiany bo ludziska wyszli z domów. A przy niewielkiej frekwencji władza jest spokojna i wie, że ludzie pewnie są zadowoleni z istniejącej sytuacji i dalej będzie mogła kontynuować dotychczasową politykę. Również wysoka frekwencja będzie sygnałem wysłanym na zewnątrz, że trzeba ten zaciągnięty hamulec na polską gospodarkę trochę popuścić.
 • @Panowiepoliczmygłosy 21:09:10
  Bojkot to przejaw biernego oporu. Na razie. A potem oczywiście dalej ..... . Ci, którzy pozwalają się wybierać, z własnej inicjatywy nic nie zrobią. Uświadamianie im czegokolwiek jest bezsensowne. Trzeba zastosować elementy bezpośrednie. Na to zaczyna się rodzić zapotrzebowanie. Oddolnie oczywiście.
 • Słowiański rodowód
  https://opolczykpl.wordpress.com/
 • @Max von Stirlitz 21:43:53
  Nie zastrzegłem praw autorskich, więc it's ok! A dalej, .... pożyjemy, zobaczymy? Dobranoc.
 • Bojkot czy własne wybory?
  Gdyby hasło BOJKOT miało takie poparcie i taką siłę by odczuli to politycy obecnie rządzący, to lepiej byłoby tą siłę zagospodarować w bardziej sensowny sposób, mianowicie wybrać własnego kandydata jak np. Z. Wrzodaka, Zdzisława Jankowskiego, Mateusza Piskorskiego, syna sp. Andrzeja Leppera, Gabriela Jankowskiego, czy jakiegokolwiek innego Kowalskiego czy Malinowskiego i dopilnować poprzez mężów zaufania by wybory nie były sfałszowane. Samo liczenie głosów byłoby dosyć proste, osoba głosująca na ,,naszego" po oddaniu głosu w lokalu wyborczym po powrocie do domu potwierdza to w internecie na stronie kandydata.
  W ten sposób mamy wynik naszego głosowania i ilość oddanych głosów i porównujemy do ilości zdobytych głosów przez kandydatów z partii rządzących. I od razu wiemy czy nasz kandydat wygrał czy przegrał.
  Tylko co, jeśli by się okazało, że ten ,,nasz" kandydat dostał zaledwie 0.2% głosów ?
  Może w takim układzie rzeczywiście lepiej pokrzykiwać, że lepiej robić bojkot niż się ośmieszać
 • @
  Musze powiedzieć ze z tymi wyborami obudziliście się rychło w czas.
  Moment na działania był przynajmniej dwa lata wstecz. Teraz jest już wszystko pozamiatane. Tak samo zresztą jak z ważniejszymi wyborami
  bo do Rządu.
  Na dzień dzisiejszy, jak to ostatnio zawsze, stary establishment pokazuje wam goły tyłek!
 • @Oświat 19:30:05
  Nie obrażam i ni używam wulgaryzmów To są wykrzykniki po polsku Nie mogę spokojnie czytać tego co piszesz I nie siedzę w USA ,piszę z Warszawy Jeżdżę po Polsce i obnażam ten chory system władzy partii-mafii Nie wiem co ty robisz poza naganianiem baranów do urn wyborczych ale tych baranów jest coraz mniej przeprowadzamy sondaże w Polsce i nam wyszło że w 2001 roku frekwencja wyborcza wyniosła 35,65% a PKW wyszło że 48,92% Wniosek z tego jest tylko jeden PKW nie tylko fałszuje wybory ale fałszuje też frekwencję BO tak naprawdę to IM zależy wyłącznie na frekwencji żeby mogli NAM wmawiać że w Polsce jest demokracja i demokratyczne wybory Piszesz nieprawdę powołując się na art 4 Konstytucji Nie dziw się że szlag mnie trafia kiedy widzę jak manipulujesz Dobrze wiesz że władzę w Polsce sprawują ci sami których Stalin wyznaczył po wojnie aby trzymali Polaków za twarz Jak ty się nie wstydzisz tak łgać Nie obawiasz się że ktoś ci za to w twarz napluje w miejscu publicznym??Jak można namawiać ludzi na wybory po 25 latach rządów kliki z Magdalenki Ty nie bywasz na rozprawach sądowych, nie masz pojęcia jak ten system niszczy ludzi którzy się nie zgadzają na niewolę Kim ty jesteś??Polakiem, bo na pewno nie patriotą Stefan Dembowski 513-326-440 Ps masz tyle odwagi żeby porozmawiać??
 • @Ptasznik z Trotylu 20:45:31
  Ptaszniku podaje nr telefonu celem umówienia się na spotkanie Jestem z Warszawy ale w razie potrzeby dojadę 513-326-440 Stefan Dembowski Ps a wiesz za co??

  Za to ; Mam niejasne przeczucie że nawołujący do bojkotu wyborów
  mają w tym swój własny, brudny i śmierdzący interes.
  nadużycie link skomentuj
  Ptasznik z Trotylu 06.04.2015 12:06:27

  Ten brudny i śmierdzący interes to Polska i Polacy zniewalani przez partyjno-mafijny system anty-obywatelski i anty-polski Ten śmierdzący brudny interes to wiara że kiedyś władzę w Polsce będą sprawowali Polacy w imieniu polaków Ten brudny śmierdzący interes to próba zmiany ordynacji wyborczej partyjnej na obywatelska JOW Ten brudny i śmierdzący interes to WYPOWIEDZENIE TEMU SYSTEMOWI WŁADZY POSŁUSZEŃSTWA POPRZEZ BOJKOT WYBORÓW ONI SAMI SIĘ NIE WYBIORĄ
 • @Max von Stirlitz 21:43:53
  MAX zakładamy na początek golenie głupich łbów kolaborantom , szabesgojom , dziwkom sprzedajnym Bez udziału Polaków ,Żydzi, Niemcy i Rosjanie NIE MIELI BY TAKICH WPŁYWÓW W POLSCE JAKIE OBECNIE MAJA TRZEBA PRZEPROWADZIĆ WŁASNĄ LUSTRACJE TZW ŚRODOWISK PSEUDO-PATRIOTYCZNYCH TRZEBA SKOPAĆ DUPĘ TYM WSZYSTKIM KTÓRZY KOLABORUJĄ Z OKUPANTAMI POLSKI
 • @ireneusz 23:06:18
  Jak by wszyscy myśleli tak jak ty to Polska nie wyszła by z pod zaborów Daj sobie spokój Nie wszyscy są tchórzami Ps Układ nie przegra żadnych wyborów 25 lat jest na to wystarczającym dowodem Dlatego bojkot żeby nie legalizować tej mafii i żeby się wreszcie policzyć
 • @ireneusz 23:20:36
  Kopie grób sobie a nie tobie wiec nie sraj w gacie Nie przenoś swoich lęków na innych
 • Ustawionych wyborów nie da się nigdy wygrać, tak samo nie uda się wygrać na nich zbudowanego pokoju
  w sytuacji , gdy głównemu rozgrywającemu te wybory w Polsce syjonistycznemu zaoceanicznemu mocodawcy w realizacji swych dalekosiężnych celów stworzenia nowego porządku świata , nigdy nie zależało na pokoju na Ziemi i który większość swych celów realizował dotąd poprzez agresję i totalny chaos tj. wojny , rewolucje, zamachy stanu itp. i tym samym doprowadził na świecie do poneryzacji politycznej światowej , globalnej władzy i jej lokalnych rezydentów.

  Poneryzacja polityczna – czego dzieje ludzkości są najlepszym przykładem – zawsze prowadziła do destrukcji i autodestrukcji jej struktur , zorganizowanych na zasadzie mafijno-politycznej oraz towarzyszącej temu zjawisku politycznemu daleko posuniętej ogólnej degrengolady moralnej i w efekcie do ich całkowitego upadku. Na tej zasadzie padały stworzone i funkcjonujące niekiedy przez wieki wielkie imperia , wielkie religie i ideologie społeczne.

  Patrząc na zjawisko poneryzacji politycznej światowej i lokalnej władzy politycznej należy stwierdzić , iż sposobem na wyjście z tej sytuacji bez wyjścia nie jest dalsza poneryzacja polityczna społeczeństw na przykład w kierunku stworzenia nowego porządku świata NWO, lecz ogólnoświatowa , społeczna deponeryzacja, która stwarza możliwość pokojowego, bez wstrząsów społecznych i politycznych przejścia z jednych struktur do drugich, od jednych sytemu politycznych do drugich , co jest szczególnie ważne zwłaszcza obecnie w obliczu rozwoju na świecie nowych rodzajów broni, w tym asymetrycznych mega broni i ich odpowiednika broni geofizycznej , grożących przez ich użycie całkowitemu unicestwieniu życia na planecie Ziemia.

  Należy stwierdzić, iż teoria deponeryzacji stworzona przez polskiego uczonego psychiatrę Andrzeja Łobaczewskiego bardzo blisko koresponduje z koncepcją społecznego bezpieczeństwa KOB stworzoną w Rosji przez osoby związane z generałem Konstantym Pietrowem, realizowaną obecnie w wewnętrznej i zewnętrznej polityce przez Rosję , w tym przez jej prezydenta Władymira Putina, która jest alternatywą wobec koncepcji nowego porządku świata NWO i co najważniejsze zakłada przejście od starych , skostniałych systemów politycznych do nowych na drodze pokojowej , bez ryzyka totalnego zniszczenia życia na planecie Ziemia.
 • @Oświat 22:01:18
  Nie ma "własnych" wyborów. Na razie są "ustawione" od 1989 r. Szanse nie są równe. BOJKOT to jeden z instrumentów w grze. W dynamicznej sytuacji trzeba grać na różnych instrumentach. Co dalej, ..... pożyjemy, zobaczymy.
 • @Stara Baba 22:16:25
  ...Musze powiedzieć ze z tymi wyborami obudziliście się rychło w czas.....
  Święta racja, albo Polacy godzą się na takie rządy.
 • @ireneusz 23:06:18
  mamy przykłady wielu krajów gdzie banda łobuzów dokonuje zmian brutalnych......
  Prawda, ale są też i przykłady gdzie zachodzą zmiany pozytywne mimo wyraźnego sprzeciwu USA, mamy więc Czechy, Słowacja, Węgry, Cypr, Grecja.
  Dla czego by nie miało być tak w Polsce, nie żeby od razu radykalnie, ale małymi kroczkami, najpierw nie wspieramy banderowców, później bierzemy się za odbudowę gospodarcza, a dopiero na końcu nie życzymy sobie baz NATO,
 • @ireneusz 23:20:36
  Prezydent Czech Miloš Zeman kopie sobie grób.....
  Kopie nie kopie, ale ma facet jaja.
  Ponad to Amerykanie nie mogą wszystkich wymordować, w tym niby własnych sojuszników, jak go wykończą, to będą miały wszystkich Czechów przeciwko sobie.
 • @amadeusz2006 01:11:31
  piszesz ...naganianiem baranów do urn wyborczych...
  Czy to nie jest obraźliwe dla Polaków nazywanie ich baranami
  Dwa twoje wpisy z takimi zwrotami jak .uje i .uj zostały skasowane.
  Ja i sądzę, że większość tu piszących, uważam te słowa za wulgaryzmy.

  Ludzie wybierają tych, jak ty to nazywasz kliki z Magdalenki i to jest fakt, a wybierają, bo czy mają inną alternatywę.
  Kogo według ciebie mają wybrać (?) wymień partię, lub osoby godne wyborów.
  Tu jest właśnie pies pogrzebany, że nie mamy nikogo z głową, z ambicjami z programem.
  Mamy to co mamy i ludzie na nich głosują i jeszcze będą długo głosować.
  Ponad to poziom życia Polaków idzie stale w górę, a ci co są zadowoleni z życia, zamiast na barykady wolą jechać / lecieć na wakacje na Cypr, do Egiptu, czy na Majorkę
 • wybory czy bojkot
  Po tych licznych komentarzach dochodzę do wniosku, że słusznym byłoby aby zwolennicy bojkotu jak jeden mąż w liczbie co najmniej kilkunastu BOJKOTOWALI.
  Mieliby później niewyczerpaną i nieustającą możliwość i motywację narzekania, pojękiwania, utyskiwania i biadolenia, że rządzą nimi żydzi, syjoniści, mafia, itd. itp
  I to by było na tyle z mojej strony
  Reszta niech się cieszy wiosną, słoneczkiem, długimi spacerami po parkach, lasach, górach. Latem niech jedzie na wakacje a później do pracy by zarobić na nowy samochód, lepsze życie i większy komfort .
 • @zadziwiony 11:28:16
  Komitet Bojkotu Wyborów prosi pana o kontakt tel 513-326-440 Stefan Dembowski
 • @Ptasznik z Trotylu 12:06:27
  Mam niejasne przeczucie że jesteś brudny i śmierdzisz Stefan Dembowski Komitet Bojkotu Wyborów tel 513-326-440


  Mam niejasne przeczucie że nawołujący do bojkotu wyborów
  mają w tym swój własny, brudny i śmierdzący interes.
  nadużycie link skomentuj
  Ptasznik z Trotylu 06.04.2015 12:06:27
 • @Arjanek 12:22:57
  Komitet Bojkotu Wyborów prosi o kontakt tel 513-326-440 Stefan Dembowski
 • @Max von Stirlitz 12:26:24
  W imieniu Komitetu Bojkotu Wyborów proszę o kontakt tel 513-326-440 Stefan Dembowski
 • @Ptasznik z Trotylu 12:59:49
  Co do "jaśniej" to uważam że do bojkotu wyborów nawołują ci którzy chcą zachować ten syf który jest obecnie.

  Tyle.
  nadużycie link skomentuj
  Ptasznik z Trotylu 06.04.2015 12:59:49


  Ten syf chcą zachować CI którzy naganiają barany do urn wyborczych Stefan Dembowski Komitet Bojkotu Wyborów tel 513-326-440
 • @niebieski2 13:42:38
  Niebieski najlepiej jak zagłosujesz na siebie i zamiast do lokalu wyborczego pójdziesz na spacer Przynajmniej nie będziesz się wkurwiał po wyborach że znowu zrobili cię w huja Komitet Bojkotu Wyborów Stefan Dembowski tel 513-326-440
 • @Oświat 13:53:33
  Jak by wygrała Ogórek to Obama był by zadowolony Jest różnica kto mu będzie robił laskę Radek Silorski Bronek Komorowski czy Ogórek
 • @amadeusz2006 09:58:18
  .......nie będziesz się wkurwiał po wyborach że znowu zrobili cię w huja Komitet Bojkotu Wyborów Stefan Dembowski tel 513-326-440
  ---------------------
  I to jest właśnie kultura osobista, klasa i poziom tych, którzy są za bojkotem prawa Polaków do wyborów, do stanowienia o sobie i wybierania swoich przedstawicieli.
 • @Rzeczpospolita 15:31:28
  http://niepoprawni.pl/blog/2559/prof-dr-hab-artur-sliwinski-zlowieszczy-backcasting-likwidacja-polski
 • "Suwerenność" - postulat nr 1
  Wolny naród i suwerenne państwo to warunki wolnych wyborów.
 • @Pope Nimrod 08:31:02
  Wierzę w ludzką mądrość niezależnie od tego kto tę mądrość reprezentuje. To po pierwsze, po drugie uważam , iż brak wiedzy jest gorszy od faszyzmu i sojonizmu. Odsyłam do kolejnego artykułu , chociaż mam wątpliwości czy go umysłowo "ogarniesz" :

  https://pracownia4.wordpress.com/2014/07/28/telegeniczni-martwi-palestynczycy-i-poneryzacja-twojej-duszy/

  PS. "dyskusję" z Tobą uważam za zamkniętą.
 • @Max von Stirlitz 10:43:25
  Nie jest potrzebna ulica. Myślisz stereotypowo. Brakuje Ci wyobraźni.
 • "Tolerancja" - postulat nr 7
  Mój stosunek do Żydów jest pragmatyczny. Tolerowałem ich nawet we własnym domu (moja była żona jest Żydówką). Współczuję im, że sami ze sobą nie mogą sobie poradzić, ale nie wyrażam zgody na krzywdzenie siebie oraz innych. Jeśli zaakceptują ogólnie przyjęte zasady współżycia społecznego, okażemy im tolerancję.

  Poniżej fragment z obszernego artykułu zamieszczonego przez jednego z blogerów.

  https://pracownia4.wordpress.com/2014/07/28/telegeniczni-martwi-palestynczycy-i-poneryzacja-twojej-duszy/

  Problem z Izraelem
  Problem z Izraelem nie dotyczy jedynie tego, że jest to państwo apartheidu, gdzie Palestyńczycy (zarówno w Izraelu, jak i na terytoriach okupowanych) są w najlepszym przypadku traktowani jak obywatele drugiej kategorii; było i jest wiele krajów na całym świecie, które brutalnie traktują część swojej populacji. Prawdziwy problem z Izraelem dotyczy jego własnego obrazu, w którym przedstawia siebie jako mały kawałek „Zachodu” na Bliskim Wschodzie, w otoczeniu hordy atawistycznych Arabów żądnych krwi żydowskiej i przeciwko którym Izrael walczy w imieniu ludzi z krajów zachodnich, w rzekomym „zderzeniu cywilizacji”.

  Problem polega nie tylko na tym, że obraz ten jest całkowicie fałszywy, ale również na manipulowaniu mieszkańcami państw zachodnich w celu przyjęcia przez nich tego fałszywego obrazu za prawdziwy, przez co państwo Izrael czyni obywateli Zachodu wspólnikami w rzezi niewinnych cywilów, w tym dzieci. To jest prawdziwy problem z Izraelem dla ludzi na całym świecie, a zwłaszcza ludzi z krajów zachodnich, którzy stanowią podstawową grupę docelową. W istocie, jest to dywersja skierowana przeciwko ich duszom, a przynajmniej ich człowieczeństwu (lub temu, co z niego pozostało).

  Nieustający atak Izraela na mieszkańców Gazy stawia mieszkańców tej planety wobec możliwości wyboru (aczkolwiek ważkiego). Do głowy małego dziecka przystawiony jest (w przenośni i dosłownie) pistolet, a pytanie postawione przed „cywilizowanym” Zachodem brzmi:

  „Czy istnieje JAKAKOLWIEK sytuacja, w której należy pociągnąć za spust?”

  Zbyt wielu ludzi daje się sterować przez nikczemne kłamstwa i manipulacje psychopatów będących u władzy i odpowie „tak”. W ten sposób spychają nas, jako globalne społeczeństwo, bliżej krawędzi (a być może poza krawędź) kompletnego bankructwa moralnego. Historia ludzkości pełna jest nie tylko opowieści ale i rzeczywistych ruin cywilizacji, które wywołały niszczycielskie katastrofy, ponieważ ludzie utracili nić łączącą ich z własnym człowieczeństwem.

  Zacząłem ten esej od iście psychopatycznego oświadczenia Netanjahu, które sprowadza się do oskarżenia 600 zamordowanych Palestyńczyków o to, że doprowadzili Izrael do dokonania tej rzezi („Popatrzcie, do czego mnie zmusiliście!”). Skończę nieco mniej skandalicznym, ale równie schizofrenicznym oświadczeniem, złożonym przez amerykańskiego Sekretarza Stanu, Johna Kerry’ego, który odnosząc się do sytuacji w Strefie Gazy, wydawał się przeżywać oczywistą trudność, próbując pokazać światu swoją humanitarną twarz, nie zapominając jednocześnie, że ta sama twarz ma pozostać mocno osadzona między pośladkami morderczego izraelskiego reżimu.
 • @Max von Stirlitz 11:53:59
  A Ty jesteś źle wychowany. Poczekam, aż spokorniejesz, aby wznowić dialog. Tymczasem żegnaj.
 • @all
  Wy to ale jajcarze jesteście, z maxia przykład wzieliscie, ale brak Wam doswiadczenia.. kabaret zalozcie. Nie mam ochoty przebywac pośród debili, komediantów jakoś zdzierze.. jaja jak berety, a z Polski wydmuszka :(((

  Ogólnie dowiedliscie, ze nie ma z kim i dla kogo czegokolwiek zmieniac, mozna założyć cyrk neon z projekcja indywidualnosci - co tez sie stało..

  Szybciej wymrzecie, niż zmienicie się.. a klolejne pokolenia jeszcze gorsze.. żal.pl
 • @Lord of Admiralty 20:49:13
  Szambo!
 • @Lord of Admiralty 22:39:24
  Szczególnie takie analityczne gówno jak Ty i Tobie podobni.
 • @Oświat 09:23:51
  Twoje rozumowanie sprowadza się do wniosku że jak nie ma tego co lubię to lubię to co jest Skoro nie ma ordynacji która gwarantowała by uczciwość wyborów a przy tym prawo do odwoływania posłów to po co brać udział w spektaklu wyreżyserowanym od początku do końca przez reżim okupujący Polskę??Do ciebie nie dociera fakt że biorąc udział w tej wyborczej farsie legalizujesz to bezprawie Czy myślisz ze pani Anna Walentynowicz i pan Andrzej Gwiazda wiedzieli od ciebie mniej??Ty jesteś bardzo delikatny skoro słowo na k i h spowodowało że usunołeś moje wpisy Usuń wszystkie ,usuń tych którzy mają inne zdanie od ciebie w tym temacie Zostaniesz z tymi którzy myślą tak jak ty Powodzenia Pamiętasz co mówili mądrzejsi od nas GÓWNO PŁYNIE Z PRĄDEM Ps przepraszam za słowo na g Stefan Dembowski 513-326-440 Ty się nawet boisz porozmawiać na ten temat To kim ty jesteś??
 • @Oświat 09:42:58
  Ty manipulujesz albo jesteś taki głupi że nie rozumiesz tego o czym mowa w temacie bojkotu wyborów Od 89 roku sześc razy obywatele RP brali udział w wyborach do sejmu, samorządowych, prezydenckich czyli łącznie 24 razy stawali przy urnach wyborczych i co z tego maja Ty nie rozumiesz treści art 4 Konstytucji Polemika z tobą mija się z celem Podejrzewam że masz za zadanie naganiania baranów do urn wyborczych Pozdrawiam daję spokój twojej głupocie, powaliłeś mnie bzdurami które wypisujesz po to tylko żeby pozostać przy swoim zdaniu
 • @Oświat 10:22:04
  Po kim ty jesteś taki głupi?Czy jak ktoś przeklnie to jest głupszy od ciebie ??Jak ty myślisz??Jesteś manipulantem Nikt poza mną nie używa podobnych słów a ty twierdzisz że to jest kultura tych co się opowiadają za bojkotem To ja na podstawie twoich wywodów mogę stwierdzić że ci co namawiają na wybory reprezentują tak samo niski poziom inteligencji jak ty Pasuje ci taka manipulacja Ja nie tylko klnę ja potrafię nawet dać kopa w dupę jak potrzeba Mam taki temperament Zabronisz mi??Stefan Dembowski 5130326-440 Ps boisz się porozmawiać co??Jesteś odważny atakować z za węgła
 • @Max von Stirlitz 10:31:46
  Słusznie zauważyłeś max ale dla mnie na chuja przez ch trzeba sobie zasłużyć
 • @Lord of Admiralty 20:24:03
  Lordzie ja nie bojkotuje sobie na zdrowie Ja bojkotuję w imię danego słowa śp pani Annie Walentynowicz,która napisała pierwszy apel o Bojkot Wyborów Ja bojkotuję bo myślę logicznie w odróżnieniu od poniektórych. Ja obserwuję i analizuję sytuację w Polsce od 76 roku Ja wiem że udział w wyborach powoduje że ten reżim okupujący Polskę dotąd będzie miał się dobrze dopóki nie zabraknie baranów przy urnach wyborczych
 • @Max von Stirlitz 23:32:00
  Przede wszystkim intelektualne gówno, bo o moralnym nie warto nawet dyskutować. To jet oczywiste.
 • @Lord of Admiralty 23:32:15
  J.w.
 • @Lord of Admiralty 12:04:55
  Zesłanie przez Sowietów w 1941 r. z Grodna. Zmarłem 9 maja 1947 r. w Nowosybirsku.

  Przewracam się w grobie z Twojego powodu. Przekaż to również swojemu koledze "po fachu" podobnie jak Ty agentowi i konfidentowi. Tutaj w niebie mamy ograniczenia w kontaktach ze śmiertelnymi grzesznikami.

  Z piekła, dokąd traficie, nie będziecie już mogli nikogo opluwać. Nie ma tam dostępu do internetu. Tylko mrok i ciemność.
 • @Max von Stirlitz 12:19:20
  Zesłanie przez Sowietów w 1941 r. z Grodna. Zmarłem 9 maja 1947 r. w Nowosybirsku.

  Przewracam się w grobie z Twojego powodu. Przekaż to również swojemu koledze "po fachu" podobnie jak Ty agentowi i konfidentowi. Tutaj w niebie mamy ograniczenia w kontaktach ze śmiertelnymi grzesznikami.

  Z piekła, dokąd traficie, nie będziecie już mogli nikogo opluwać. Nie ma tam dostępu do internetu. Tylko mrok i ciemność.
 • Dlaczego najgroźniejszym dla POLSKI tzw. żydowskim prezydentem, byłby - Grzegorz Braun? (w wielkim skrócie).
  Żyda/masona Piłsudskiego, do POLSKI przysłali Rothschildy.
  A obecnie otoczenie Sorosa (Rothschildy), chcą Brauna, jako wnuka masona (po ojcu), ustanowić monarchą na terytorium POLSKI. Dlatego, wystarczy, że Braun zostanie rzekomo "wybrany" na prezydenta RP. A już w ciągu kilku dni (zacznie się dziać wola żydków Rothschildów), kiedy to Braun zostanie ogłoszony monarchą, przez arcybiskupów (żydków), czyli rzekomo z woli BOGA (Lucyfera), z tytułem do wyboru. Być może Braun, jako pyszałek zechce zostać królem (z woli rzekomo Boga), który to tytuł, jako że z woli Boga rzekomo nadany, to będzie dziedziczny zarządzał. W ten sposób Grzegorz Braun posiądzie terytorium POLSKI (już nigdy więcej nie będzie wyborów na terytorium POLSKI). W ten sposób Braun, jako "monarcha", zawłaszczy sobie i swoim potomnym - terytorium POLSKI. Włączając jednocześnie terytorium POLSKI do NWO. Emotikon grin

  Powstaje pytanie: czy POLACY będą głosować na żydka Brauna?

  POLACY muszą bojkotować wybory na żydowskiego prezydenta, na terytorium POLSKI.

  za źródło : Krystyna Trzcińska z której wypowiedzią ja się w pełni identyfikuję.

  w stosunku do :

  http://plebiscyty.nowiny24.pl/plebiscyt/karta/grzegorz-braun,26811,1380775,t,id,kid.html?cookie=1
 • @Max von Stirlitz 16:10:30
  Totalny bełkot. Na Neon24.pl potrzeba terapeutów. Poproszę Ryszarda Oparę, aby coś zrobił. To przecież lekarz. Ciebie i tego drugiego trzeba będzie zbadać czym prędzej i leczyć.
 • @Max von Stirlitz 16:10:30
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rothschildowie-klan-chazarski-na-sluzbie-u-antychrysta-tatiana-graczowa-2015-03
 • "Wybory Prezydenta RP"
  Amen!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930