Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
24 posty 1321 komentarzy

Oświat

Oświat - Rozum drogowskazem Praca chlebem Prawda orężem

Obrzydzić.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Właściwie to należy napisać, że to nic innego jak tylko próba obŻydzenia pani premier. Ordynarna, prostacka i niewiarygodnie haniebna.

http://mep.euwatch.eu/2512777679.html

fotomontaż

 

 

Nasuwa się pytanie czy to zdarzenie miało miejsce czy jest zwykłą ordynarną fałszywką, typowym złośliwym fotomontażem, mającym zohydzić w oczach polskiego wyborcy osobę polskiej premier.
Wprawdzie na podanej stronie, link powyżej, znajduje się informacja po (po stronie lewej) w języku angielskim i to w dodatku bardzo drobnym drukiem że:
 
 
ATTENTION : #EUwatch is not responsible for the content of this page. this page merely reflect what elected officials from the EU Parliament tweet about. It is their view, their concerns and their tweets from their own official accounts. 
now available at mep.euwatch.eu

 
Tłumacząc przez Google

 
UWAGA: #EUwatch nie ponosi odpowiedzialności za zawartość tej strony. ta strona odzwierciedla jedynie to, o czym tweetują wybrani urzędnicy Parlamentu Europejskiego. To ich zdanie, ich obawy i ich tweety z ich własnych oficjalnych kont.
teraz dostępne na stronie mep.euwatch.eu

 
Zatem już się zastrzegają, że za to zdjęcie, za jego autentyczność nie chcą ponosić odpowiedzialności.
Ale cichą nadzieję mają, że naiwny uwierzy, a głupi kupi.
Musi nasza pani premier i jej postawa mocno doskwierać politykom, tym z Brukseli, Berlina, Paryża i tym krajowym, skoro do takich nędznych posuwają się sposobów. 

Analizując zdjęcie można zauważyć że:
Po pierwsze, dłoń nad głową pani premier jest wyraźnie na pierwszym planie ( włosy na planie dalszym) natomiast ręka w czarnym garniturze na planie drugim, za ubiorem pani premier.
Prawy kołnierzyk bluzki znajduje się przed mankietem uniesionej ręki, a powinien być za gdyby to nie był fotomontaż.
Inny fragment to niechlujne klonowanie w punkcie styków włosów pani premier i blondynki w tle.
To kolejny dowód na marny fotomontaż.
 
 

KOMENTARZE

 • Czyli to jednak bujda?
  Uff... Odetchnąłem z ulgą :))))

  (Przecież wszyscy doskonale wiedzą jak kocham PiS i członków jego:)
 • Cała pogarda całą dobę od 2 lat:
  Ile jeszcze??? to k...nie jest już śmieszne.
  Ta pogardą nie ma granic.


  PiSowskie ustawy
  PiSowski Trybunał
  PiSowski prezydent
  PiSowski rząd
  PiSowski parlament
  PiSowska policja
  PiSowskie media
  Przez 8 lat były:
  Ustawy autorstwa PO
  Niezależny Trybunał
  Prezydent RP
  Parlament RP
  Rząd RP
  Niezależna policja
  Obiektywne media


  I na dodatek PiSowski PiS - jakby PiSu mało
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:08:53
  Jonny Daniels na swojej stronie https://twitter.com/mrjonnydaniels na której zamieścił ten obrazek pisze tak:

  Powerful image of Rabbi Rafi Ostroff blessing Poland’s Prime Minister @BeataSzydlo at today’s event in Torun

  Co należy tłumaczyć na:
  Pełna mocy imaginacja rebego Rafi Ostroffa błogosławiącego polską premier Beatę Szydło na dzisiejszej uroczystości w Toruniu
  Przy czym nie podał z jakiego źródła ściągnął ten obrazek.

  Przypominam że w języku angielskim
  Obraz to – picture
  Wyobrażenie to – image
  Fotografia, zdjęcie to – photo

  Kiedyś w czasach Sienkiewicza mówiono ,,imaginuj sobie waćpan”
  Dziś to samo mówimy ,,niech pan sobie wyobrazi”
  Ale jak można zauważyć po prostu są ludzie na zachodzie, a także nie brak ich w Polsce, którzy chętnie mącą, obsrywają, obmawiają, zniesławiają.
  W sumie jest to nieczysta gra polityczna przeciwników PiS i premier Szydło w szczególności.
  Polacy mają nienawidzić rządu który nie odpowiada politykom zachodniej Europy.
  Skłócić naród z rządem, a najlepiej zrobić rewolucję, majdan,...
 • @Oświat 09:38:13
  ,,Polacy mają nienawidzić rządu który nie odpowiada politykom zachodniej Europy.
  Skłócić naród z rządem, a najlepiej zrobić rewolucję, majdan,..."

  Majdanu tu nie będzie, ponieważ rządzący upadłą Polska wiernie służą tym co namaszcza Szydłową szkoloną swego czasu w Pentagonie, po to aby w sposób perfidny kłamała, jak to robi co dzień.

  Akurat ci co tak teraz udają prześladowanych przez tzw. zachód, wielkimi krokami tam nas pchali, co utrwalili w tzw. Konstytucji Lizbońskiej, zatwierdzając bez zdania suwerena o zgodę, ten akt kapitulacji Polski, a wiec zatwierdzili podporządkowanie Polski obcym tajnym ośrodkom masońskicm o nazwie NWO.

  POPIS to wypisz wymaluj AjWajES, to ta banda złodziei sprzedała Polskę z grosze, a teraz ta sama banda złodziei okupuje od tych co sprzedali Polskę za setki miliardów złotych, nazywając to tzw. repolonizacją majątku, w jednym i drugim przypadku mafia sterująca takimi tumanami jak ta w/w pani, deponują kasę w rajach podatkowych, kosztem biednego społeczeństwa.
  Ta Pani i jej koci marszałek, pożyczają mld $ od tych co namaszcza tą kobietę, a ci co jeszcze się nie urodzili są już zadłużeni u tych garbonosych co namaszcza tą oszustkę. Oni majac takich głupców i prymitywnych szpiegów, wiedzą, ze już nowonarodzeni Polacy, lichwe będą płacic w wieku dorosłym oraz będą mieli wysokie podatki by obsłużyć długi zaciągnięte przez szkodników.cdn.
 • @Wrzodak Z. 10:04:45
  Wrzodzie czyli Czyraku, w jakim Pentagonie? Jeżeli już o ile to prawda a nie jak ten fotomontaż zdjęcia to u Fulbrighta.
 • @Wrzodak Z. 10:04:45
  Wrzodzie czyli Czyraku napisz coś o twej maturze, którą ponoć kupiłeś? załatwiono ci bo na szkołę średnią/technikum byłeś ponoć za głupi co widać po twych wypocinach.
 • @Oświat
  Sensacyjna prawda o Unii Europejskiej, prof. Krystyna Pawłowicz mówi jak jest. 15 lutego 2016 roku prof. Krystyna Pawłowicz wygłosiła odczyt na temat prawnych aspektów funkcjonowania Unii Europejskiej. Dla większości słuchaczy przedstawione przez nią wyniki badań zabrzmiały wręcz sensacyjnie.


  https://www.youtube.com/watch?v=7TqdkYan_zI&feature=youtu.be


  Ps...Brawo, pani poseł! Niestety wszystko co powiedziała pani Pawłowicz jest suchą prawdą zimną i bez emocji. Dziś trzeba nam mówić prawdę, jaka ona jest, cobyśmy my obywatele mogli mieć jasność naszej sytuacji, jej przyczynach oraz kierunku w którym należy nam się posuwać, jako ciągle jeszcze w jakimś stopniu państwo, choć podobno już tylko teoretyczne... Jesteśmy tu całkowicie zgodni co do faktu, że przynależność do Unii ani nam, ani Państwu Polskiemu nie służy, oraz jasnym jest, że jest w zasadzie nielegalna, bowiem jest sprzeczna z najważniejszymi interesami naszego państwa. Wspaniały wykład, wszystko ok ale jak sprawa wygląda z legalnością tej konstytucji z 1997 roku ponieważ w referendum społecznym wzięło udział tylko 45% społeczeństwa a obowiązujące minimum to 50% +1 osoba, więc do kosza a mimo tego zebrało się zgromadzenie narodowe, które uznało legalność tej podłej stolzmanowskiej konstytucji, to targowica i kryminał i według prawa ciągle obowiązuje konstytucja z 1935 roku, III RP to nielegalny twór z nielegalną konstytucją. Z jednym się tylko nie zgodzę w tej wypowiedzi, że to Putin nasłał muzułmanów. Muzułmanów nasłali Syjoniści. Merkel i Soros wykonali ich rozkazy. Reszta konkretnie i na temat. Czyli w tym momencie parlament Polski jest iluzoryczny. To dlatego Wielka Brytania wychodzi z Unii Europejskiej! Czas i nam wystąpić z tego euroislamu! Jedyne co można powiedzieć to powtórzyć za anglikami: We want our country back. POprawni walczą z panią prof. Pawłowicz, bo jest fenomenalnie kompetentna. Ta kobieta, to skarb. Głosowałem przeciwko wejściu do eurokołchozu wyczuwając eurokołkoz na odległość, ale pani prof. Pawłowicz sporo rzeczy wyjaśnia ponad to, co wyczuwałem. Trzeba się mocno zbroić i szkolić do obrony niepodległości... Drugą "nogą" wiedzy o UE układającą "klocki lego" są wykłady Karonia z wiedzy społecznej na:


  https://www.youtube.com/user/HISTORIASZTUKI2011/videos?disable_polymer=1

  Ta Unia przypomina mi tzw. PZPR, organizację nomenklaturową. Mafia ta, stała przez całe dekady ponad prawem. Jej rządy były niczym nieograniczone, Ba nigdzie nie była nawet wymieniana w żadnych ustawach. Rządziła z woli sowietów, bez oglądania się na prawo. Takie bezprawie jest bardzo charakterystyczne dla lewactwa na przykład na Kubie, w Wenezueli czy w Chinach. UE dołączyła do tego doborowego towarzystwa ponieważ łajdacy, zdrajcy i sprzedawczyki chcą osiągnąć władzę dożywotnią i dziedziczną. Ale dziwnym zrządzeniem bożym pojawił się islam, który tych lewaków zniszczy i to fizycznie. Mrzonki o nowym porządku świata upadną. Nie chcesz Chrystusa? Dostaniesz Mahometa. Nie podoba ci się chrześcijańskie dziedzictwo Europy to dostaniesz Islam. Zburzysz Kościoły to powstaną Meczety..Chcesz aborcji a dostaniesz burkę na głowę. W ten sposób wpadniesz z deszczu pod rynnę. Nawet nie zorientujesz się kiedy to się stanie. Szatan żydokomunista Spinelli i taki sam Ventone i jego diabły prowadzą Europę do zagłady przy pomocy zbrodniarza, złodzieja z dwoma zaocznymi KS! żyda Sorosa (narodowości handlowej i prawniczej). To jest żydokomuna żydokomunisty Spinellego dokładnie taka sama lub nawet gorsza od marksizmu i leninizmu. A islam żydolewackie siły wykorzystały i zaplanowały do wyniszczenia nas Europejczyków! Przypomnę wszystkim, że (cytat) "Upadek Babilonu, Egiptu, Grecji, Rzymu nie jest wynikiem przegranych bitew lub klęsk żywiołowych, a skutkiem niekontrolowanego napływu do nich rasowo obcych im plemion, międzyrasowego wymieszania, przeniknięcia ich do struktur władzy. Szczególnie szybko imperia się rozpadały w wyniku międzyrasowych małżeństw." Ci co do nas skierowali falę obcych rasowo plemion widać o tym dobrze wiedzieli.
 • @kula Lis 67 15:40:05
  A ja mam wrażenie, że obecnie ci najważniejsi w PiS zaczynają mieć Unii dosyć. Że już się powoli społeczeństwo do Unii zaczyna i to w sposób jawny zniechęcać, wręcz UE i jej komisarzy obrzydzać. Szydło się stawia nie tylko dla tego, że nie chce emigrantów, stawia się bo z samej natury tak ona jak i J. Kaczyński nie cierpią obcego dyktatu. Chcą rządzić po swojemu.
  Wystarczy posłuchać dziennika wieczornego TVP1 i programów po godzinie dwudziestej, żeby się nasłuchać negatywnych opinii o UE.
  A Ameryka?
  Co do rzekomego szkolenia B. Szydło przez instytut Fullbrighta, mam wątpliwości. Kim ona była żeby aż tak wysoko trafiła? Toż tam samą śmietankę wybierali do urabiania, a nie powiatowe dziewoje.

  W wikipedi jest informacja jak niżej
  W 2004 została wiceprezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w gminie Brzeszcze. W 2004 brała udział w jednym z kursów organizowanych przez Departament Stanu USA

  Nie chce mi się wierzyć, że Departament Stanu USA zapraszał na kursy strażaków gminnych.
  No chyba że kursy były na miejscu w gminie Brzeszcze pod hasłem ,,wszyscy lejemy sikawkami w Word Trade Center”
 • @Oświat 16:30:00
  // tak ona jak i J. Kaczyński nie cierpią obcego dyktatu. Chcą rządzić po swojemu.//

  No nie... Rozwaliłeś mnie śmiechem :)))
  Podnóżki i lachociągi "nie cierpią obcego dyktatu". Genialne!
 • @kula Lis 67 14:40:03
  Darmozjadzie, nierobie, pasożycie, Beata Szydło jest absolwentką organizowanych przez Departament Stanu USA (służby specjalne i obronnosć) szkoleń „The International Visitor Leadership”. Mogą w nich wziąć udział wyłącznie osoby, które według Amerykanów mają szansę w przyszłości zostać liderami w dziedzinach polityki, mediów czy biznesu.

  Szydło w szkoleniu wzięła udział w 2004 roku. Sprawa dotąd nie budziła większego zainteresowania, mimo umieszczenia tej informacji na oficjalnej stronie polityk PiS, jednak ostatnio spotkała się z uszczypliwym komentarzem m.in. Stanisława Michalkiewicza. Publicysta stwierdził, że kandydatka PiS na premiera została do tej funkcji wytypowana nie przez Jarosława Kaczyńskiego

  Wśród osób, które podobnie jak Szydło wzięli udział w tym szkoleniu jest ustępujący prezydent Bronisław Komorowski oraz były prezydent Aleksander Kwaśniewski a także byli premierzy – Donald Tusk, Hanna Suchocka, Kazimierz Marcinkiewicz i Mieczysław Rakowski.

  Niemal bez echa przeszło natomiast to, że w najbliższym otoczeniu ówczesnego kandydata na prezydenta Pawła Kukiza byli absolwenci Polsko-Amerykańskiej Szkoły Liderów. Zdaniem niektórych komentatorów pojawili się oni akurat na chwilę przed tym, kiedy zaczął on znacznie zyskiwać w sondażach.
 • @kula Lis 67 14:42:24
  Czy nadal mieszkasz w Opolu pod starym adresem, (dom opieki), to bym ci przesłał kopie moich dyplomów oraz różnych kursów (polskich) czy odznaczeń.
  Jeżeli chodzi o wyzwiska pod moim adresem w związku z moim nazwiskiem, to po pierwsze ujawniam swoje nazwisko, dlatego, że nie jestem tchórzem jak ty, a po drugie z mojego nazwiska naśmiewali sie SB-cy 15 grudnia 81 roku w czasie rozbicia strajku w Ursusie i aresztowaniu na komendzie milicji przy ulicy Opaczewskiej w W-wie. Gratuluję doborowego towarzystwa, ale i język twój jest taki prymitywny przypominający mi tamtych z Opaczewskiej siepaczy. Moze jestes jednym z nich.
 • hmmmm
  Możliwe że prawda jest taka iż pani Premier tego się absolutnie nie spodziewała a ten pryk zrobił to nie uzgadniając i znienacka. Jeżeli tak to
  (pół żartem) rąbnąć go paragrafem o molestowaniu seksualnym no bo przecież chciał tą kobietę publicznie dotykać. :-)

  Odbiegając od postu, pani Szydło cieszy się w świecie wielkim szacunkiem wśród normalnych zjadaczy chleba. Dzięki kilku swoim wystąpieniom i jawnej krytyce wymierzonej w działania europejskich polityków, uważana jest za wzór walki białego człowieka z "multikulti". Wizerunek Polski bardzo straci gdy ziści się koszmar iż Kaczyński przejmie premierowanie.
 • @kula Lis 67 15:40:05
  Pomagierze banderowcom - wklejam!!!


  Nie ma przypadków

  Felieton • tygodnik „Polska Niepodległa” • 30 lipca 2015

  19 lipca przez nasz nieszczęśliwy kraj przetoczyły się gwałtowne burze z piorunami; porywisty wicher wyrywał drzewa z korzeniami, zrywał dachy z domów, a jedna osoba poniosła nawet śmierć. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie te pożałowania godne wydarzenia miały miejsce w tym samym czasie, w którym pani premierzyca Ewa Kopacz przemierzała nasz nieszczęśliwy kraj, stręcząc mu się w charakterze Umiłowanej Przywódczyni, co to „słucha, rozumie i pomaga”, słowem – bije rekordy bęcwalstwa. Wprawdzie powiadają, że cierpliwość Boska jest nieskończona i można przyrównać ją tylko do ludzkiej głupoty, ale któż może zgłębić wyroki Boskie? Któż zatem może z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Pan Bóg nie zniecierpliwił się zarówno występami pani premierzycy Ewy Kopacz, jak i peregrynacjami pani Beaty Szydło i nie skierował pod adresem naszego mniej wartościowego narodu tubylczego pierwszego poważnego ostrzeżenia w postaci ulewy, piorunów i wichury? Może ktoś powiedzieć, że to tylko taka przypadkowa zbieżność, ale przypominam, że świętej pamięci ks. Bronisław Bozowski powiadał, że „nie ma przypadków, są tylko znaki”. Zatem wygląda na to, że 19 lipca otrzymaliśmy znak – pewnie po to, byśmy się opamiętali, zanim będzie za późno, to znaczy – zanim zniecierpliwiony naszym brakiem domyślności Pan Bóg nie spuści na nas jakiejś gorszej plagi w postaci potopu, albo nie daj Boże – rozbiorów?

  Na tym świecie pełnym złości wszystko jest możliwe, zwłaszcza w przypadku takiego nieszczęśliwego kraju, jak nasz, w którym – podobnie jak w wieku XVIII, kiedy to hulały po Polsce pułki „ruskie, pruskie i rakuskie” - rozpychają się trzy stronnictwa: Ruskie, Pruskie i gwałtownie reaktywowane Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie. Wydawać by się mogło, że między tymi stronnictwami panuje bezwzględna rywalizacja, a nawet nieprzejednana wrogość, ale wcale tak być nie musi. Rywalizacja – owszem; na przykład teraz, w związku ze zresetowaniem przez amerykańskiego prezydenta Obamę swego poprzedniego resetu w stosunkach z Rosją 17 września 2009 roku oraz ekscytowaniem na Ukrainie irredenty tamtejszych oligarchów przeciwko oligarchom ruskim, Stronnictwo Ruskie zostało u nas zepchnięte do głębokiej defensywy, w związku z czym lewica „walczy o przetrwanie”, znacznie zmalały też wpływy Stronnictwa Pruskiego, wskutek czego pani premierzyca Ewa Kopacz musi uwijać się jak w ukropie, żeby ratować, co się da, a rośnie w siłę Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie – ale mimo tych różnic da się przecież znaleźć między nimi jakiś wspólny mianownik.

  Podobnie jest i we Francji, gdzie scena polityczna podzielona jest między zwalczające się partie – ale kiedy przyjrzymy się im bliżej, to ze zdumieniem zauważamy, że na czele każdej z tych wszystkich partii znajdują się absolwenci ENA, czyli Ecole Nationale d’Administration. Zwrócił mi kiedyś na to uwagę Guy Sorman, również absolwent tej uczelni – i rzeczywiście; są wśród nich trzej prezydenci z całkiem odmiennych opcji politycznych, jak np. Valery Giscard d’Estaing, Jakub Chirac i Franciszek Hollande, pięciu premierów (Fabius, Rocard, Balladur, Juppe, Jospin), liczni ministrowie, no i cała masa Umiłowanych Przywódców drobniejszego płazu. Ilu spośród nich pełni jednocześnie obowiązki „honorable correspondant” tamtejszej razwiedki – tego już nie wiadomo, chociaż niejeden musi być, skoro w wywiadzie-rzece pod tytułem „Sekrety szpiegów i książąt”, jaki z hrabią Alexandrem de Marenches, ongiś szefem francuskiej razwiedki, przeprowadziła pani Krystyna Ockrent (z belgijskich Okrętów, bo chyba nie z tych samych, z których pochodzi pani Ludwika Wujcowa?), mówiąc entre nous, „naturalna przyjaciółka” byłego ministra spraw zagranicznych Republiki Francuskiej Bernarda Kouchnera – więc w tym wywiadzie-rzece Alexander de Marenches zapytany, z jakich środowisk rekrutują się konfidenci jego razwiedki, najpierw z oburzeniem prostuje, że u niego żadnych konfidentów nie ma, a tylko „honorable correspondants”, a potem już udobruchany wyjaśnia, że z różnych; może to być kierowca taksówki, duchowny, a nawet – minister stanu – i mówi o tym, jako o rzeczy zwyczajnej. Skoro tedy takie rzeczy zdarzają się nagminnie we Francji, której demokratyczność jest przecież nieposzlakowana, to cóż dopiero w naszym nieszczęśliwym kraju, który z demokracją nadal eksperymentuje? Czy w ogóle można u nas być skutecznym politykiem, nie będąc niczyim agentem?

  Kiedyś, podczas promocji książki pana Krzysztofa Czabańskiego, poświęconej ruskiej agenturze w strukturach naszego państwa, pochwaliłem autora za podjęcie tematu, wyrażając zarazem nadzieję, że nie poprzestanie na spenetrowaniu ruskiej agentury, ale w następnej książce zajmie się np. agenturą amerykańską – a ponieważ organizatorzy domagali się, by każde wystąpienie zakończyć pytaniem, zapytałem, czy w ogóle można u nas być skutecznym politykiem, nie będąc niczyim agentem. Na to porwał się na równe nogi pan red. Lis oświadczając, że moje pytanie jest nietaktowne, ponieważ na sali siedzi pan Jarosław Kaczyński. Odpowiedziałem, że moje pytanie byłoby nietaktowne, gdyby pan Jarosław Kaczyński był politykiem skutecznym. Jak wiadomo, tak nie jest, co skądinąd dobrze o nim świadczy.

  Pamiętamy przecież sromotny finał jego rządów w roku 2007, a i przedtem nie było przecież lepiej, jako że na premiera wystrugany został z banana pan Kazimierz Marcinkiewicz. Teraz jednak następczynią pana Kazimierza Marcinkiewicza ma zostać pani Beata Szydło, w związku z czym musimy odnotować pewną ciągłość. Otóż pani Beata Szydło jest absolwentką Szkoły Liderów przy amerykańskim Departamencie Stanu. Elewi tej Szkoły Liderów są wybierani przez dyplomatów z Ambasady USA w każdym kraju. Skąd dyplomaci wiedzą, że trzeba przeszkolić akurat tę, a nie inną osobę – tajemnica to wielka, ale skadś przecież muszą wiedzieć. Wytypowane osoby – jak czytamy na stronie Ambasady USA w Warszawie - „odbywają podróż do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w starannie przygotowanych programach, które odpowiadają ich zainteresowaniom zawodowym, jak również celom polityki zagranicznej USA.” Wygląda na to, że w sytuacji, gdy Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie rośnie w naszym nieszczęśliwym kraju w siłę, również dokonany przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego wybór pani Beaty Szydło na następczynię nie tylko Kazimierza Marcinkiewicza, ale również pani premierzycy Ewy Kopacz nie był przypadkowy, jeśli w ogóle był samodzielny. Zresztą mniejsza z tym, bo okazuje się, że tę samą akademię ukończył prezydent Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk, Hanna Suchocka i Kazimierz Marcinkiewicz. Wygląda na to, że klasyk demokracji Józef Stalin miał rację mówiąc, że jeszcze ważniejsze od tego, kto liczy głosy, jest to, kto przygotowuje alternatywę polityczną dla wyborców. A po czym poznać, że alternatywa jest przygotowana prawidłowo? Po tym, że bez względu na to, kto wybory wygra – będą one wygrane.

  Stanisław Michalkiewicz
 • @Husky 19:41:37
  Niestety nie są to ładne wpisy, muszę się bronić przed tymi, którzy czerpią wiedzę z GW by brutalnie, wręcz ohydny sposób szkalować mnie.
  Wpisy są adekwatne do tych co mnie szkalują
  Może też wkleisz te co mnie szkalują.
 • @Wrzodak Z. 20:32:13
  Panie Pośle Husky musi jeszcze odpocząć po wstrząsie . Ave.
 • @Oświat
  Jeżeli zdjęcie po sformatowaniu do wielkości w jakiej portal może to przyjąć staje się zdjęciem fałszywym to wszystkie zdjęcia na portalach to fałszywki . Premier Polskiego Rządu korzystający "sic" z Twittera ,ma narzędzia do pociągnięcia do odpowiedzialności karnej wklejających pomówienia na takich portalach . Skoro tego nie zrobiono , to trafiony zatopiony .Szkoda klawiatury na tłumaczenie . Tylko logika . Pozdrawiam.
 • Autor
  Nie rozumiem, o co ta cała awantura. Gdyby, na przykład, Dalai Lama pobłogosławił naszą premier, to nikt by nie robił z tego obrazy majestatu i wszyscy byliby szczęśliwi.

  P.S.
  Zdjęcie nie jest fotomontażem, a wydarzenie rzeczywiście miało miejsce.
 • @AgnieszkaS 23:15:49
  W taki właśnie sposób pozbywa się politycznych przeciwników. Poprzez dwuznaczne sytuacje podważa się ich wiarygodność a potem rozgłasza po mediach. Jeżeli naprawdę Premierzy z Szydło włącznie byli uczeni w szkołach przez specjalne służby związane z amerykańskim wywiadem znaczy to że dzisiejszy rząd nastąpił komuś na odcisk i to prawdopodobnie z powodu wzbudzenia niepożądanego patriotyzmu w Polsce jak i całej Europie. Krzyżuje to plany niektórych interesów.

  PS: czy wiecie że po sytuacjach z atakami w Europie służby izraelskie chodzą od rodziny do rodziny i nawołują Żydów do osiedlenia się w Izraelu? Akcje takie zaczynają przybierać na sile już na Ukrainie. Przy czym nie muszą to być rdzenni Żydzi lecz nawet piąta woda po kisielu. Sztuka to sztuka a tylko większa populacja umożliwi utrzymanie tego ich państwa przy życiu. Tak więc im gorzej w otoczeniu Żydów tym łatwiej można ich przesiedlić. Wszystko jak na razie idzie jak z płatka. Żydzi z zachodniej Europy tydzień w tydzień tysiącami emigrują do Izraela. W państwach gojów oni są zbędni. Tam Żydzi potrzebni są do rządzenia a Muzułmanie dla odwrócenia uwagi gojów.
 • @AgnieszkaS 23:15:49
  "Nie rozumiem, o co ta cała awantura. Gdyby, na przykład, Dalai Lama pobłogosławił naszą premier, to nikt by nie robił z tego obrazy majestatu i wszyscy byliby szczęśliwi".

  Tu nie chodzi o grę symboli czy obrazę uczuć. To ma wymiar bardzo praktyczny.

  Takie publiczne błogosławieństwo ma też wymiar namaszczenia.
  Namaszczenie to tyle co udzielenie władzy.
  Już samo błogosławieństwo, wyraża wsparcie dla osoby błogosławionej na jej określoną drogę.

  Rabin tu wystąpił w imieniu społeczności żydowskiej, a nawet światowego żydostwa - bo jak to udwadniają doświadczenia z Holokaust Industry oni mają mentalność plemienną i chcą funkcjonować niezależnie od naszego narodu i państwa, od naszej duchowości i moralności, a nawet sprawiedliwości i prawa.

  Udzielił jej władzy w imieniu Żydów jako dla niej władza zwierzchnia, a ona to przyjęła.
  Tym samym zanegowała swoje podleganie władzy zwierzchniej Narodu Polskiego

  Ponadto błogosławieństwo oznacza też wsparcie na drogę w którą po nim wyruszy - nie tylko w wymiarze duchowym, ale i materialnym.

  I tu jest sedno różnicy między błogosławieństwem Dalaj Lamy, a rabina. Za pierwszym pójdzie wsparcie duchowe na drogę uznaną za dobrą jako taką, a więc dla ludzkości.
  Za wsparciem rabina niewąpliwie może realnie pójść i całe 15 milionów Żydów, których tyle jest w świecie, ich media a nadto finanse Rotszylda i Sorosa.
  Tu już realnie grozi taka agresja że przestaniemy istnieć, bo państwo pod jej rządami na pewno nas nie obroni.

  Odtąd ona już zdradziła swoje obowiązki względem Państwa Polskiego, a przeszła pod faktyczną władzę Żydów.

  W tej sytuacji jej pozostanie na stanowisku premiera polskiego rządu to zdrada stanu.

  To nie tylko bulwersuje. - To zmusza do działania, bo każdy, kto się godzi aby ona jeszcze pozostawała na stanowisku premiera jest zdrajcą Polski i Polaków.
 • @kula Lis 67 10:23:33
  Trzeba za ciebie się modlić. Masz rozkołatane myśli, walisz od sasa do lasa, poprzez prymitywny atak, bronisz swoich skompromitowanych decyzji zyciowych. Wycisz sie, przemysl swoje postepowanie, zmów koronkę do Miłosierdzia Bożego, odmów Różaniec, może wtedy zrozumiesz jak masz niezrównowazone mysli. To nie wstyd zrozumieć swoje opętane myśli.
 • @miarka 03:36:58
  To zmusza do działania, bo każdy, kto się godzi aby ona jeszcze pozostawała na stanowisku premiera jest zdrajcą Polski i Polaków.
  miarka
  Jeden żydka fotomontaż i już miarka krzyczy o zdradzie i chciałby obalać rząd.
  Miarka ty od Schetyny, Petru czy czy z KOD–u
  Kto tu jest zdrajcą i prowokatorem to Polacy wiedzą.
 • @Wrzodak Z. 18:46:58
  Mam wrażenie, że idzie pan dokładnie po ścieżce totalnej opozycji. Atakować rząd, niezależnie od tych plusów które ten rząd ma także na swoim koncie, jak obniżenie wieku emerytalnego, czy 500+ dla polskich rodzin
 • @Repsol 21:08:49
  Najpierw trzeba zrobić porządek z wymiarem sprawiedliwości by się nie okazało, że takiego czy innego opluwacza sądy nie uniewinniały w ramach wolności wypowiedzi. Z kolei dać się wrobić w dziesiątki różnych spraw związanych z próbami zdyskredytowania czy zniesławienia.
 • @Stara Baba 18:45:43
  Kaczyński na tą sztuczkę nabrać się nie da. Doskonale wie, że opozycja życzyła by sobie by odsunął Szydło. Wie że Szydło dobrze wypełnia swe powinności, ma poparcie w narodzie i nie ma najmniejszej potrzeby odsuwać jej z premierowania.
  Marcinkiewicz za dobrze płatną posadę na zachodzie zgodził się w Londynie na obcięcie Polsce dwóch miliardów z należnych nam funduszy i dla tego J. Kaczyński go usunął.
  Szydło twardo broni nas przed zalewem emigrantów, w Brukseli nie daje po sobie jeździć, nie kłania się komisarzom europejskim, z Merkel też sobie radzi.
  Wygląda na to że oboje, JK i Szydło pogrzebią całą obecną totalną opozycję a Ziobro zrobi resztę
 • @Wrzodak Z. 18:46:58
  Że Michalkiewicz jest pana guru to nie wiedziałem.
  no i z tymi burzami to pan poleciał w słoneczko
 • @Oświat 18:11:46
  "Jeden żydka fotomontaż i już miarka krzyczy o zdradzie i chciałby obalać rząd".

  Hola, hola. Przecież są i inne zdjęcia, nawet na stronie głównej, są i inne potwierdzenia.
 • @miarka 19:09:12
  No to je pokaż.
  A ja ci pokażę, że prezydenci USA, Rosji, Niemiec, Francji, Włoch też się z nimi spotykają.
  A który prezydent się z nimi nie spotyka?
  No wiem Kim, tylko, że u wybrzeży jego kraju krążą lotniskowce…
  a my bomby A nie posiadamy...
 • @Oświat 21:45:33
  Zrozum, że to nie było byle spotkanie, nie interes polityczny, a obrzęd religijny, któremu się Szydło poddała.
  My mówimy że to było namaszczenie i posłanie z błogosławieństwem - i to jest minimum, ale nie wiemy czy w tym samym akcie w ogóle nie została Żydówką, bo i to wchodzi w rachubę.
 • @miarka 22:58:20
  A wiesz co to jest Photoshop i do czego służy.
  Właśnie by taki mały żydek mógł sobie zrobić image, że stoi przed polską premier z łapką w górze.
  Albo ktoś inny, że H. Gronkiewicz Walc siedzi na kufrze pełnym złotych monet.
  https://pbs.twimg.com/media/DDQOHbxW0AAjPJV.jpg

  Czy w to też wierzysz, że

  http://i.imgur.com/YbdZdWN.gif

  lub to?

  http://new1.fjcdn.com/gifs/Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinton+started+a+war+of_47dd2b_5430740.gif
 • @Oświat 18:18:23
  Oczywiscie, że te sprawy socjalne są ich zasługą, ale w sprawach zasadniczych dla przyszłosci Polski to ich prawo i rządzenie wpycha nas w łapy parchatych, robią z Nas niewolników, Naród poddany a więc niewolniczy. Temu służą min. lichwa, dług publiczny, dług zagraniczny, tolerowanie TL, bycie psem usraelskich przeciwko braciom słowianom, wywołanie wojny na naszym terytorium w interesie banksterii mafijnej garbonosów itp.
  A wiec socjal który zaproponowali, ma zamknać usta ,,hołocie", by realizować spokojnie antypolską politykę podporządkowaną światowemu zydostwu.
 • @Wrzodak Z. 09:20:42
  ,, wywołanie wojny na naszym terytorium w interesie banksterii mafijnej garbonosów itp."...

  Panie Zygmuncie nie ma co przesadzać z tym wywołaniem wojny.
  PiS nie chce bajzlu z emigrantami z Afryki, a chciałby wojny z Rosją?
  Kaczyński by chciał? Ziobro, Szydło czy Macierewicz?
  Jaki jest Macierewicz wiemy doskonale i pan i ja, ale jeśli chce w jakiejś mierze odbudować polskie siły zbrojne chociażby w formie OTK to jest to ważny i możliwy do zauważenia pozytyw. Jakie to będą siły, te tak zwane OTK zależy od samych wojskowych, od ludzi związanych z ich sformowaniem, od samych żołnierzy. Czy będą swoje szkolenia ,,olewali” czy traktowali poważnie. Wczoraj zamówili 50 tyś karabinów w ,,Łuczniku” . czy będą to karabiny bojowe i niezawodne czy zacinające się gruchoty, też zależy od nas samych, od robotników tej fabryki. Karabinki moim zdaniem są nam bardziej potrzebne niż francuskie Caracale w ilości kilku sztuk. A amerykańskie ,,patrioty” to tak odległa śpiewka, że może nigdy się nie spełni.
  I jeszcze jedno, niech pan zauważy, że oprócz PiS mamy tylko w wyborze znacznie gorszy sort, zwany przez niektórych internautów foxdojczami.
  Zatem niech rządzi PiS do póki nie sformułuje się jakaś narodowa grupa polityków z prawdziwego zdarzenia.

  A z żydami, tak długo jak trzęsą Ameryką, trzeba się liczyć, nie drażnić, obiecywać, zwodzić, kręcić i wystawiać d….ą do wiatru.
 • @Wrzodak Z. 09:20:42
  "A wiec socjal który zaproponowali, ma zamknać usta ,,hołocie", by realizować spokojnie antypolską politykę podporządkowaną światowemu zydostwu." /Wrzodak Z./

  Programem Rodzina 500 plus objęte jest 55 procent wszystkich polskich dzieci. To jest, według Pana, ta "hołota", której "zamknięto usta", żeby nie chodziła po ulicach głodna. Proszę nie wylewać krokodylich łez nad "braćmi słowianami", ich los jest Panu równie obojętny jak los polskich dzieci.

  "Temu służą min. lichwa, dług publiczny, dług zagraniczny, tolerowanie TL..."/Wrzodak Z./

  To Pan nie wie, że dług jest integralnym elementem kapitalistycznej ekonomii? Dług w kapitalizmie jest wręcz konieczny. Proszę sobie sprawdzić dane ekonomiczne krajów kapitalistycznych, może wtedy Pan zrozumie.

  Solidarność, finansowana przez zachodnią " banksterię i mafijnych garbonosów" , walczyła o przeniesienie systemu kapitalistycznego do Polski. Zachód nie wydawał pieniędzy dla samej idei, tylko dla konkretnych korzyści. Jaką cenę zapłacił naród polski za tę transformację systemową, każdy widzi.

  „Walczyliśmy o kapitalizm i zwyciężyliśmy”.
  /Wałęsa/
 • @miarka 03:36:58
  Uważam, że pański wpis nie zasługuje na żaden komentarz. Jak się już napisało tego rodzaju oszczercze banialuki, to należałoby wejść pod stół i odszczekać.
 • @AgnieszkaS 18:59:04
  Nie dogadamy się. Dla mnie to prezentacja gróźb z punktu widzenia moralności, pogląd. A te groźby nie mogą być zlekceważone.
  Polak musi być mądry przed szkodą.
  Nie zakrzyczy mnie Pani, bo wiem że słusznie podnoszę temat. Tu już trzeba działać w ramach obrony koniecznej bez czekania na tragedie.

  Za to ja widzę tu Pani chęć podciągnięcia obrazu który prezentuję pod sprawiedliwość i to wyinterpretowaną z prawa. Za tym już idzie narracja rzeczywistości przez prawo - a to manipulacja, patologia i matrix.
  - Stąd więc i jakimś "prawniczym" swędem widzi tu Pani oszczerstwo.
 • @AgnieszkaS 18:59:04
  Podkreślę jeszcze, że tutaj jest Pani w błędzie, bo z punktu widzenia sprawiedliwości to się patrzy na rzeczywistość dopiero wtedy, kiedy spraw moralne nie budzą wątpliwości.
  Kiedy budzą, to dopóki budzą, ani sprawiedliwość, ani tym bardziej prawo w danej sferze nie istnieją.
  W kwestiach moralnych nie wolno nam pozwalać sobie na lekceważenie gróźb, zaniedbania, czy brak czujności, gdyż tu wszystko może mieć skutki nieodwracalne.
  Tu więc trzeba zabezpieczać się i działać nawet z wyprzedzeniem. - Nawet "dmuchanie na zimne" ma sens - a co mowa tutaj.
 • @AgnieszkaS 18:47:41
  Dobrze mnie Pani zacytowała. Wszytko to co napisałem jest do obrony.
  Kiedy ZSRR właził mi z brudnymi buciorami do mojej Ojczyzny walczyłem aby ich wywalić, teraz moją Ojczyznę depcze buciorami brudnymi, umazanymi krwią wielu narodów tzw. ,,zachód", mam obowiązek bronić się, głosząc prawdę, nawet tą nie wygodną dla tych co są prześladowani.
  Łatwo zabierać, by potem okruchy z stołu dać, tak jest w tym przypadku.
  Da się wyczuc, że Pani nie rozumie mechanizmu strasznej, podłej, prymitywnej kampanii przeciwko nam w wykonaniu obecnych szpiegów i głupców, którym celem zasadniczym jest dla nich dobrze wypaść przed swoim mocodawcą jak np. Jonny Daniels.
  Oni są gotowi dać i 1000+, by nadrzędne cele w stosunku do Polski realizowac, a tym celem jest wykorzystanie niewolników do awantury lub wojny z Rosja w interesie banksterii żydowskiej, ujarzmić Rosję, przejać ich majątek by łatwiej można wprowadzic NWO.
  Rozumie to Pani???

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031