Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 1545 komentarzy

Oświat

Oświat - Rozum drogowskazem Praca chlebem Prawda orężem

Trzy najważniejsze osoby w państwie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Że nas zawiedli nie trzeba nikogo przekonywać. Nazwisk też nie muszę wymieniać.

Właśnie siadałem do stołu by napisać nową notkę
 
,,Czas zmienić prezesa”
 
Nie nasz prezydent, nie nasz premier i jeśli prezes jest tak słaby, że ulega wrażym naciskom i serwuje nam tych których nie chcemy, to czas i na prezesa by go wymienić.
 
  Polskę by naprawić, trzeba radykalnych zmian personalnych.
 
Zacząć trzeba w takim układzie od prezesa.
On decyduje, on podejmuje złe decyzje, my go usuwamy.
Dość jego dyktatury i złych wyborów.
Beata Szydło na prezesa, Beata szydło na prezydenta, a na premiera ktoś rzutki, młody z technicznym wykształceniem i biznesową, menadżerską wielostronną praktyką.
Ale jak widzę ludzie w PiS myślą podobne.
 
 Tak trzymać.
 
 Albo prezes wystawi B. Szydło na prezydenta, albo wystawić prezesa za drzwi.
Kurza twarz, inaczej być nie może.
Ale okazuje się że:
 
PiS nie chce prezydenta Dudy?
 
 Nieoficjalnie: mają nową kandydatkę. "Ludzie ją uwielbiają"
Według "Super Expressu" część ludzi z PiS nie chce, by Andrzej Duda kandydował na prezydenta w 2020 r. Miałaby go zastąpić Beata Szydło. - Usunęła się w cień, jest lojalna. A i ludzie ją uwielbiają - twierdzi polityk PiS.
Według "Super Expressu" Duda zawetowaniem ustawy degradacyjnej rozsierdził część obozu władzy do tego stopnia, że pojawił się plan, by wystawić innego kandydata w wyborach prezydenckich w 2020 r.
Szydło zamiast Dudy?
A raczej kandydatkę. Anonimowi rozmówcy z PiS, na których powołuje się gazeta, na najwyższym stanowisku w państwie widzieliby bowiem Beatę Szydło. - Duda coraz bardziej idzie z nami na wojnę.
Nie możemy już o nim powiedzieć, że to nasz prezydent.
A Beata Szydło jak najbardziej. Usunęła się w cień, jest lojalna. A i ludzie ją uwielbiają. Miałaby mocne poparcie - mówi "Super Expressowi" polityk PiS.
 
Macierewicz: powraca "gruba kreska"
Komentarze ludzi z PiS po piątkowym ogłoszeniu decyzji o wecie sugerują, że prezydent zaszedł za skórę wielu osobom ze swojego obozu.
 
We wtorek Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera przyznał, że weto zaskoczyło wielu ludzi z PiS. - Dla wszystkich ta decyzja była pewnym zaskoczeniem. Dla mnie również, pracowałem nad tą ustawą, uważam, że taka ustawa jest bardzo potrzebna - stwierdził.
Znacznie ostrzej komentował sprawę piątkowego weta Marek Suski. - Być może są osoby, które ze stanu wojennego pamiętają tylko to, że nie było wtedy "Teleranka". Może z tego pokolenia właśnie jest prezydent - stwierdził w Radiu Zet.
 
Z kolei Antonii Macierewicz w Telewizji Republika stwierdził, że Andrzej Duda "powrócił do formuły grubej kreski, wynikającej z Okrągłego Stołu". - Pewne osoby, pewna formacja polityczna, będą do śmierci chronione. Obecnie decyzję podejmą PSL oraz Platforma Obywatelska, choć na język ciśnie się Unia Wolności - powiedział.
 
 Prezydent zawetował tzw. ustawę degradacyjną. PiS nie odbierze stopnia Jaruzelskiemu
 
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23223450,pis-nie-chce-prezydenta-dudy-nieoficjalnie-maja-nowa-kandydatke.html#Z_BoxNewsImg&a=66&c=96#Z_MT2

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031