Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
30 postów 2143 komentarze

Oświat

Oświat - Rozum drogowskazem Praca chlebem Prawda orężem

TYLKO NIE MÓW NIKOMU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Film Tomasza Sekielskiego o pedofilii w kościele. Cały film zamieszczony na You Tube i już bardzo wiele krytycznych komentarzy, które można poczytać pod filmem.

 Link do filmu poniżej.
 
dwa z zamieszczonych komentarzy:
...Skala pedofilii z udziałem kleru jest nieporównywalna i nie da się jej rozmyć.
Nie bez powodu największe afery pedofilskie są ich autorstwa.
Koloratka daje tym zwyrolom immunitet, władzę nad umysłami i ogromne pieniądze. Pozwala wejść w chroniący ich dewiacje układ.
To dlatego zakony i plebanie to istne skupiska tego ścierwa.
Ciągną tam, bo nigdzie indziej nie mają bardziej komfortowych warunków do robienia sobie dobrze kosztem dzieci. To są kluby wzajemnej adoracji.
Mam nadzieję, że dzięki Sekielskiemu i innym, którzy łamią tabu, ludzie będą bardziej świadomi jak bardzo ta organizacja jest niebezpieczna.
Przestaną przymykać oczy, a zaczną myśleć i chronić dzieci. I wymierzać sprawiedliwość adekwatną do zadanych ran...
 
Porażający dokument.
Sama nie wiem, jakim i słowami mam wyrazić swój gniew i oburzenie.
Po raz n-ty potwierdzam to, co już wielokrotnie mówiłam i pisałam - kk to bagno bez dna. Hipokryzja hierarchów aż skręca mnie wewnętrznie.
KK jest organizacją ze wszech miar godną potępienia i zapomnienia.
Ale najpierw - rozliczenia.
Za wszystkie przestępstwa jakich się dopuścił.
Za wszystkie zbrodnie wobec ludzkości.
Za wszystkie zrujnowane życia.
Za brud , którym zalewają nas od setek lat.

Dziękuję autorom filmu, z całego serca współczuję ofiarom i podziwiam hart ich ducha.

 
  
 
 

KOMENTARZE

 • Mam wrażenie,
  że to gówno, którym owe zacietrzewione autorki z takim przekonaniem obrzucają księży, pryska również na mnie,
  najwyraźniej same są bez grzechu.
 • @interesariusz z PL 18:43:51
  w chwili obecnej film ma 226 571 wyświetleń i 3 637 komentarzy

  23 TYS. łapka w górę

  952 łapka w dół

  O godzinie 17:06 było 21 738 wyświetleń

  warto czytać komentarze pod filmem na YT by zorientować się jaki jest stosunek do samego filmu i do KK
  sądzę, że także sami duchowni zaczną film oglądać i komentować, zapewne najczęściej jako osoby anonimowe.
 • @Arjanek 18:54:40
  Termin wyświetlenia zapewne nie jest przypadkowy i być może będzie miał wpływ w jakimś sensie na najbliższe i te późniejsze wybory.
 • @interesariusz z PL 18:43:51
  "gówno, którym owe zacietrzewione autorki z takim przekonaniem obrzucają księży, pryska również na mnie"

  To "gówno" to jak najbardziej trafna i słuszna ocena stanu faktycznego
  Jeśli jesteś zwyrodnialcem PEDOFILEM to również mam nadzieję że choć jakaś część pryska i na Ciebie
  Dobrze że się przyznałeś,.... lecz lepiej przestań dokonywać takich przestępstw i zgłoś się z zeznaniami, szczoteczką która nie koniecznie będzie Ci służyła do mycia zębów i dużą ilością mydła w płynie na Policję
 • @Oświat 19:04:39
  "Termin wyświetlenia zapewne nie jest przypadkowy"

  Przecież Sekielski mówił w wywiadach że termin jest taki a nie inny gdyż nie chciał go upubliczniać przed Świętami - i uważam że słusznie
 • ja uważam
  choć nie znam tego środowiska ( od zawsze z kościołem mi nie po drodze), że przedstawiona sytuacja może być bliska prawdy. Dlaczego?
  Po prostu w takim męskim gronie, z brakiem oficjalnego zezwolenia na związki z kobietami musi dochodzić do patologii seksualnych. Popęd seksualny jest siłą tak wielką, że musi znaleźć gdzieś ujście. Ponieważ księża mieli parasol ochronny w tym zakresie , z pewnością usadowili się tam także mężczyźni z pewnymi odchyleniami od "normy". No i się działo i dzieje z pewnością nadal. A jesli chodzi o film KLER, to nie rozumiem niektórych bardzo agresywnych napaści. Przecież film nie jest całkowitą krytyką duchownych, bo przecież pokazuje, że są w śród nich także ludzie porządni, traktujący swoje powołanie zupełnie poważnie, lub potrafiący się po chwilach refleksji zdobyć na dobre rozwiązania.
 • "Kler" i teraz to całe "Nie mów nikomu" (pewnie będą następne), są niczym innym jak tylko i wyłącznie...
  walką z Kościołem Chrystusowym - Matką Boską - ostatnią deską ratunku dla Polski :
  http://gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego
  Pedofilia w Kościele stanowi promil, natomiast w innych środowiskach jest plagą nieraz kilkudziesięcioprocentową. Np Hollywood całe zalane jest róznymi zboczeniami w tym sadystyczną pedofilią, na którą idzie co roku z Polski ok 30tyś polskich dzieci. Ale o tym ci różni Sekielscy filmu nie zrobią. To pokazuje samotnie z narażeniem życia tylko pan Paweł Bednarz (w USA Mel Gibson i Brat Pitt).
  Żyjemy w Czasach Ostatecznych, co chyba widać gołym okiem i niestety w nowym odnowionym przez Pana Boga Kościele a więc i świecie, nie wszyscy z nas się znajdą.
  Będą tam tylko ci, którzy szczerze w nawróceniu, pokucie, życiu sakramentalnym i zadośćuczynieniu za swoje grzechy, zwrócą się do Pana Boga.
  Czasu niestety nie jest za dużo.
  Zachęcam do szczerego nawrócenia się w Sakramencie spowiedzi, póki są jeszcze księża, póki jeszcze zaszczuci nie odchodzą masowo.
  Bez nich nie ma drogi do Kościoła, przede wszystkim tego odnowionego.
 • @zadziwiony 19:30:58
  "Jestem głęboko poruszony" - pisze abp Wojciech Polak w reakcji na film "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego. Po obejrzeniu dokumentu o pedofilii w Kościele prymas Polski przeprasza i zapewnia, że "nikt w Kościele nie może uchylać się od odpowiedzialności". Z kolei abp Stanisław Gądecki dziękuje Sekielskiemu.

  http://www.gazeta.pl/0,0.html?mtpromo=enc02qhrmpup536udraocblescrjdksifjficroec2jemzmqd4qgrjmudrqmcblqd2mgvznod2ig2ri&utm_campaign=amtp_push&utm_medium=push&utm_source=pushpushgo
 • Właśnie oglądam ten film
  I walczę ze swoim sumieniem, czy ogladać dalej czy przerwać. Myślę o tych wrogach Kośioła i wiary w sutannach biskupich, w sutannach kapłańskich. Każdy katolik, który broni pedofili w sutannach jest równie odpowiedzialny za te pedofilskie czyny. Trzeba wreszcie zrozumieć, że broniąc pedofila w sutannie ponosisz odpowiedzialność za czyny tegoż pedofila.
 • @Zawisza Niebieski 20:53:17
  Podzielam odczucia o współodpowiedzialności...
 • @Jan Paweł 19:34:05
  Udało mi się zobaczyć ten film do końca, ale dla świadomego katolika było to bardzo ciężkie. Choć wiedziałem z innych tekstów iż w Kościele jest silne lobby obrońców pedfili i innych przestępców. Piszę to w stanie wzbudzenia przeciw takim jak Ty. Tacy jak ty jesteście za to odpowiedzialni bo chroniąc przestępców formułką "walka z kościołem", jak abp Michalik co bredził o dzieciach pozbawionych miłości do tego dopuściliście. Dziś mówię, idź zrobić rachunek sumienia, rozlicz się z grzechu obrony pedifili i innych przestępców i nie grzesz więcej mówiąc o Matce Boskiej obrończyni przestępców seksualnych. Nie masz prawa mówić o Kościele Chrystusowym, gdy jego kapłani splamieni są ukrywaniem przestępców. Tacy ludzie co dopuszczali się takich czynów, co chronili, przenosili z parafii na parafię powinni być niezwłocznie pozbawieni święceń kapłańskich, bo są hańbą dla Kościoła Katolickiego. Dla mnie oni nie są kapłanami.
 • @reflexión 21:35:03
  Nic, idę spać. Może do rana mi odpuści, bo dziś "obroncom pedofili" łby bym poukręcał.
 • @Zawisza Niebieski 21:37:50
  Możesz być na 100% pewien, że kiedyś oboje dowiemy się, kto z nas miał rację.
 • @Zawisza Niebieski 21:37:50
  i przeczytaj jeszcze raz, powoli dokładnie mój komentarz a także i wcześniejsze pod innymi tego typu postami.
 • @Zawisza Niebieski 20:53:17
  Tymczasem dzisiaj na przedwyborczym plenum przewodniej partii, jej lider, ataki na wynaturzenia części kleru, zrównał z atakiem na wiarę, Kościół, patriotyzm, i Polskę.
  Popłynęło mocne przesłanie, że „prawdziwemu” patriocie pisowskiemu nie uchodzi demaskować i krytykować księży pedofili. Że racją (obecnego) stanu jest zamiatanie pod dywan.
 • @Zawisza Niebieski 21:37:50
  Powiem ci tylko tyle, jeżeli ktoś przez Ciebie straci Wiarę, to nie pokazuj się TAM na swoim SĄD-zie, bo jest to grzech przeciw Duchowi Św i jest on NIEWYBACZALNY... IDZIE SIĘ PROSTO DO PIEKŁA...

  Jak myślisz, czy przez takich różnych Sekielskich ludzie nie potracą Wiary?
  Zostaną ci Sekielscy za to TAM pochwaleni?

  No!... chyba, że jesteś nieśmiertelny, ale to wtedy inna sprawa, bo...
  TAM dowiesz się że... JESTEŚ NIEŚMIERTELNY
 • @Zawisza Niebieski 20:53:17
  Ale żydowski bełkot.
  Winnych ukarać, i tyle. Tych co przykrywali przestępstwa również. Ale stosowanie odpowiedzialności zbiorowej to nie jest nasza cywilizacja. Przynajmniej nie moja, bo Twoja pewnie już tak. A film jest kiepski. Poprzez słabość, ma po prostu szokować. I o to chodzi. Teraz nastała taka moda i niektórzy to wykorzystują.
 • @Jan Paweł 19:34:05
  Akurat cyngiel od POye.ów zrobił gównianą produkcję , ale lud głupi wszystko kupi . Salute . Ps . Fajnie atakować nieboszczyków i niepełnosprawnych starców , żaden w gruby ryj nie przypi...oli . Wide ks .H.Jankowski .
 • @Hades 19:08:30
  Kolejny Żydek, bo odpowiedzialność zbiorowa to właśnie pustynna cywilizacja. A interesariusza nie zrozumialeś, bo "Eskimos" nie zrozumie Polaka. Ty stosujesz odpowiedzialność zbiorową, interesariusz jednak nie. Interesariusz to domniemanie niewinności, mentalny Żyd Hades po prostu swoje prywatne obsesje traktuje jako rzeczywistuść i jeszcze insynuuje.
 • @reflexión 21:46:08
  Szkoda że nic nie piszesz o pedofili u swoich świadków . Salut :) . Ps .Mam temat rozwinąć ?. :)))
 • Każdy pedofil
  powinien być obowiązkowo kastrowany, niezależnie czy świecki czy duchowny.
 • @reflexión 21:46:08
  https://pbs.twimg.com/media/D6ThjGrW0AEqwl5.jpg
 • @Zawisza Niebieski 21:37:50
  916 000 odsłon, do teraz
 • @roux 22:51:43
  dokładnie 1 066 248
 • @roux 22:56:12
  No i co ?. :))))) Ps. Bez kozery powiem pięćset milinów . :))))
 • Sekielski
  to jak widac odwalil kawal dobrej roboty dla PiS (Partii interesow Syjonistycznych) i calkowicie pozbawil tym filmem jakichkolwiek szans w nadchadzacych wyborach, platforme tam czegos czy czegos...
  jak juz widac "w necie" - efekt, na ktory najprawdopodobniej liczyl Sekielski jest zupelnie !!! odwrotny do tego jaki (mniemam) byl zamierzony...szkoda ze fala ta odbije sie zapewne niekorzystnie na Grzesku Braunie - no ale co zrobic? pisdzielcow z silnym poparciem waszyngtonu i telawiwu nie da sie tak latwo odspawac od koryta
 • Do wszystkich, którzy bronią pedofilów
  „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”

  (Mt, 25,40)

  Natomiast Watykan nie ma skrupułów i ukrywa pedofilię dekretem papieskim Crimen Solicitationas, który nakazuje katolikom duchownym, a także świeckim przemilczać pedofilię pod groźbą wyklęcia.

  „Nie mów nikomu” jest więc nakazem od samego papieża.
  http://murderbydecree.com/crimen-solicitationas/
 • zgroza debilizmu funkcyjnego
  jak debilizm się coraz bardziej rozpowszechnia. Czemu firma ma być odpowiedzialna za pracownika i to co robi w czasie wolnym?

  Czemu firma ma wypłacać odszkodowanie za czyny pracownika w czasie wolnym.

  Nie spotkałem się z czynami pedofila w sutannie , czy bez, w czasie pełnienia czynności służbowych. Wg. ofiar zawsze po lub w czasie wolnym.

  Ekstrapolując faktycznie żydkom należy się odszkodowanie od Polski bo nawet te żydki co robili za kapo policję żydowską i mordowali swych współwyznawców mieli polskie obywatelstwo, Polscy piraci drogowi na Słowacji - ofierze i jego rodzinie nalezy sie sute odszkodowanie.
 • @Repsol 22:39:21
  "Fajnie atakować nieboszczyków i niepełnosprawnych starców"
  No większą "odwagą", uczciwością, prawością było gwałcenie i wykorzystywanie sexualne małych dzieci przez tych zwyrodnialców
  Gratuluję poziomu rozumowania
  Kto Ci go tak ukształtował?
  Aha pewnie ksiunc...
  Tylko w jaki sposób?
  Szeptał coś miłego do uszka, poklepywał po nóżce, czy lizał po dupce.....
 • @Wican 22:41:46
  "Ty stosujesz odpowiedzialność zbiorową"
  Zbiorową w sensie PEDOFIL TO PEDOFIL - bez podziału na to w co jest w ciągu dnia ubrany: sutannę, fartuch, garnitur, czy jakieś ciuchy robocze hutnika, mechanika czy górnika

  Natomiast czym innym są ogólne nieuprawnione i nieuczciwe przywileje dla koncernu z Watykanu - ale ta notka nie jest o tym
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:45:55
  "powinien być obowiązkowo kastrowany, niezależnie czy świecki czy duchowny."

  DOKŁADNIE TAK - i już gdzieś nawet o tym wspominałem
  Kastrowany, odpowiednio na widoku "OZNACZANY", dożywotnio pozbawiany wszelkich praw publicznych....... kara musi być też i edukacyjnia i to nie tylko dla osadzonego ale i może nawet bardziej dla przyszłych ew. powielaczy takich przestępstw
 • film
  Kilka ostatnich komentarzy pod filmem na YT ( oryginalna pisownia)

  Karolina Wojtowicz6 godzin temu
  Ja tylko jednego nie rozumiem - dlaczego oni nie siedzą w więzieniach? Ksiądz, lekarz, polityk, nieważne. Miejsce pedofilów jest w więzieniu, a nie w domu dla emerytów.


  lue22136 godzin temu
  Panowie biskupi jesteście moralnymi trupami

  Maja Tamara7 godzin temu
  'Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań.' - To zostalo napisane w 1814 roku przez Tadeusza Kosciuszke...minelo 200 lat i...brak slow po prostu!

  Sławomir Kaniewski7 godzin temu
  W tym dokumencie jest wątek samobójstwa młodego chłopaka ,który był ministrantem ,powinna prokuratura zająć się faktycznym pretekstem targnięcia się na własne życie i wyjaśnić to samobójstwo do końca skoro okoliczni mieszkańcy wiedzą dużo w tej sprawie ............Film poraża wielki szacun dla Panów Sekielskich za ten dokument


  Måriøøsh7 godzin temu
  Obejrzałem i aż mam de ja vou - pamietam jako dziecko na mojej parafii ksiedza ktory uczac nas religii na plebani otwarcie wkladal dziewczynkom przy nas wszystkich reke pod koszulke. Jako dzieci uwazalismy to za zabawne - teraz z przerazeniem stwierdzam ze w swej dziecinnej niewinnosci bylismy swiadkami cielesnego naruszenia dzieciecej cielesnosci przez osobe dorosla...

  Łukasz Suchecki7 godzin temu
  Łzy w oczach . Jestem ojcem 7 latka i nie wyobrażam sobie co Wy przeżyliście. Jesteśmy z Wami. Panie @Sekielski ogromny szacunek i dzięki za ten material


  Adam Musiał6 godzin temu
  Proponuję emisję tego filmu na niedzielnych mszach w każdym kościele.

  Hubert Borkowski7 godzin temu
  Niech się dupczą między sobą! A od dzieci wara!!!!
 • Rosyjskie rozwiązanie?
  Rosyjscy prawosławni mają prostsze zwyczaje. Dzwonią na policję, prokuratura wszczyna postępowanie zaś biskup zawiesza duchownego.

  Jeśli duchowny zostaje skazany, biskup pozbawia go stanu kapłańskiego, jeśli uniewinniony to przywraca. I tyle.

  (W przypadku biskupa, od strony cerkiewnej zajmuje się tym komisja innych biskupów, co nie wpływa na działania prokuratury)
 • @gnago 06:48:15
  "Czemu firma ma być odpowiedzialna za pracownika i to co robi w czasie wolnym?"
  Teoretycznie masz rację - lecz tyczy się to etatowego pracownika PRACUJĄCEGO w godzinach od... do ...
  Ksiunc to nie pracownik od... do... bo ksiunc nie pracuje...
  Ksiunc służy - to służba jak sami wszem, wobec i zawsze podkreślają 24/H - CAŁĄ DOBĘ
 • A JPII mawiał "prawda was wyzwoli"
  Tylko nie wiadomo jaką prawdę miał na myśli tę obiektywną czy tę "wolnych mediów" czyli g..no prawdę.
  Sekielski moim zdaniem zrobił bardzo dobra robotę. Udokumentował prawdę o której fabularnie opowiadał "Kler".
  Obydwa filmy opowiadają o tej samej prawdzie.

  Obrońcy KK wołają winne są pojedyncze osoby a KK nie ma nic do tego.
  To oczywiście błąd bo winni działali i wykorzystywali cały autorytet KK wręcz występowali jako przedstawiciele KK z pozycji KK w mundurkach KK w związku z działaniami KK (np ministranci pomagający podczas mszy KK).
  Widać jak ta kolejna "nadzwyczajna kasta" równie "nadzwyczajna" albo i bardziej nadzwyczajna" od kasty sędziowskiej broni się, wypiera własnej winy (tolerowania, ukrywania, zamiatania pod dywan).

  Wylazła na wierzch na widok publiczny cała ta zakłamana moralność tej "nadzwyczajnej kasty"
  Tu należy się szacunek dla obecnego Papieża za jego walkę z tym zjawiskiem.

  PIS walczy z "nadzwyczajną kastą" sędziowską ale całkowicie ulega "nadzwyczajnej kaście" KK. To wielka niekonsekwencja.
  I nie wiem czy to tylko polityczne wyrachowanie czy religijny fanatyzm.

  Ciekawe że tu narzeka się na odpowiedzialność zbiorową KK, że to niedopuszczalne ale ci sami ludzie akceptują, skacząc z radości, odpowiedzialność zbiorową wobec pracowników mundurowych z czasów PRLu (bezprawne odebranie emerytur).

  Moralność katolików jest prawdziwie ""Dulska".
  Dorośnijcie w końcu do prawdy obiektywnej... niech wam "wiara" nie przesłania prawdy obiektywnej.
  Ludzie którym "wiara" przesłania prawdę obiektywną są nazywani ekstremistami i są niebezpieczni dla otoczenia (niepodzielającego ich poglądów).
  Nie idźcie drogą islamistów .... bo tam dokładnie prowadzi zbyt gorliwa i bezkrytyczna "wiara".
 • Co wiemy na pewno?
  Ano to, że czarci pomiot zaczyna kręcić przed wyborami filmy, które mają potem wpłynąć na wynik wyborów - vide Banderland i komik za prezydenta.
  Ano to, że Kościół wraz z Watykanem opanowany jest przez czarci pomiot nie od wczoraj.
  Ano to, że niemniej odrażające jest pedalstwo w Kościele - o którym czarci pomiot - cicho sza.
  Wniosek?
  Czarci pomiot na jednym ogniu zawsze piecze kilka pieczeni - więc:
  jedna pieczeń - to być może pozbycie się z Kościoła oddanych Bogu i ludowi pasterzy - aby potem zakwitło w nim bez przeszkód tzw. judeo - coś tam.
  Druga pieczeń - to być może jakiś nieśmiały wstęp do legalizacji pedofilii.
  Być może są też i inne pieczenie - bo budowa Piekła na Ziemi idzie pełną parą.
 • @Repsol 22:39:21 i Wican
  Wszelakie szumowiny kopiące Kościół Chrystusowy są jak hieny cmentarne. Kopią Kościół który nie stosuje zasady ząb za ząb, oko za oko, bo im nie odda.
  Jakoś dziwnie nie ma filmów (i szumowin je chwalących) o zalegalizowanej pedofilii w innych religiach, bo tam stosują już zasadę oko za oko, ząb za ząb, więc można oberwać.
 • @Pedant 08:21:19
  Rosyjscy (i nie tylko) prawosławni mają jeszcze jedną przewagę na katolikami. Ich duchowni niższego szczebla mogą mieć żony, co w dużej mierze ogranicza niestosowne chucie.
 • @gnago 06:48:15
  Organizacja która chroni czynnie przestępców jest odpowiedzialna jako współwinny. A KK chronił pedofilii umarzał sprawy, pedofile korzystali ze swojego "immunitetu" na tle statusu księdza czy biskupa.
  KK to nadzwyczajna kasta dokładnie tak samo działająca jak nadzwyczajna kasta sędziowska (w zakresie bezczelnej wręcz bezkarności).
 • @Jan Paweł 22:36:33
  Arcybiskupi wydają oświadczenia po filmie Sekielskiego. Padają przeprosiny.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24775348,tylko-nie-mow-nikomu-abp-polak-wydal-oswiadczenie-po-filmie.html#s=BoxOpImg3

  Oświadczeniem Arcybiskupa na podanej stronie i komentarze czytelników tam zamieszczone.

  oyesu wczoraj
  Zdelegalizować
  Majątek znacjonalizować

  honorny wczoraj
  Ojej! Oni biedni nie wiedzieli. Dopiero dokument Sekielskiego uświadomił im problem.
  Przeprosiny panie Polak?!!! Banda obmierzłych hipokrytów. Was trzeba potraktować jak zorganizowaną grupę przestępczą.

  korkodyl_nilowy wczoraj
  Przepraszaja?
  Nie robcie jaj.
  Czarna banda zjezdza juz do zajezdni...

  bioder65 wczoraj
  Zakłamane pasożyty.Trzeba nie mieć rozumu żeby uwierzyć w ich gadkę.

  state77 wczoraj
  @oyesu
  Do pierdla z każdym kryminalistą, a nie żadne przepraszam.
 • @Jan Paweł 08:28:42
  W Polsce dominuje KK i z nim mamy problem... inne religie są marginalne.
 • @reflexión 08:28:27
  "Ich duchowni niższego szczebla mogą mieć żony, co w dużej mierze ogranicza niestosowne chuście."

  Nie tylko mogą ale są do tego mocno zachęcani. Ordynacja nieżonatego mężczyzny jest wyjątkiem, zastrzeżonym dla szczególnie żarliwych co wykazują się rzeczywistym powołaniem do celibatu (ascetycznym i modlitewnym nastawieniem). Tak samo było w Kościele Zachodnim do XII wieku.

  Zresztą to nie sam celibat jest powodem pokus, tylko selekcja do stanu kapłańskiego. Osoby o zaburzonych tendencjach nie będą szukać tam schronienia, jeśli czeka na nich tam przyszła żona i kilkoro dzieci ;)
 • Szanowni państwo Admini...
  czy temat sztucznie nadmuchanej medialnie pedofilii w Kościele, będący jednym z narzędzi niszczenia Wiary a więc i tej siły bytu narodowego (jak pokazuje nasza Historia) Polaków, jest aż tak ważny, że wart jest wyróżnienia go miejscem na czołówce?

  Szanowni państwo, przykładacie w ten sposób rękę, do tego antypolskiego teraz szumu.
  NARÓD KTÓRY NIE ZNA SWOJEJ HISTORII, BĄDŹ JEJ NIE SZANUJE, SKAZANY JEST NA POWTÓRNE JEJ PRZEŻYWANIE.
  Nie przykładajcie swojej ręki do tego.
 • @Oscar 08:35:29
  Grtuluję dobrego samopoczucia
 • prezes
  Jak wiemy J. Kaczyński wypowiadał się dwa dni temu na temat ataków na kościół.
  Jaka będzie jego reakcja po obejrzeniu filmu Sekielskiego, zakładając że film obejrzy?
 • @Oświat 08:34:00
  Przecież te wszystkie ruchy obcych w Kościele RK dogadanych ze środowiskiem GW są precyzyjną antypolską ustawką a przeciętni Polscy (ofiary tej ustawki), ci niby świadomi katolicy dają się na lep nabierać.
 • @Oscar 08:35:29
  "W Polsce dominuje KK i z nim mamy problem... inne religie są marginalne."

  A przede wszystkim: NIE TAKIE BEZCZELNE
 • @Jan Paweł 08:38:35
  "czy temat sztucznie nadmuchanej medialnie pedofilii w Kościele"

  - po pierwsze nie jest SZTUCZNA
  - po drugie podpowiadam aby może nie używać w TYM temacie określenia NADMUCHANEJ chcąc jednocześnie jak to jest w mentalności sekciarzy zamiatać pod dywan to zwyrodnialstwo i zbydlęcenie ksiundzów pedofili bo słowo to z pewnością nie będzie się kojarzyło z zamierzonym celem
 • @Jan Paweł 08:45:31
  " te wszystkie ruchy obcych w Kościele RK dogadanych ze środowiskiem GW są precyzyjną antypolską ustawką"

  Nie da się wykluczyć takiej możliwości, ale czy to tylko Pańskl domysł, czy ma też Pan jakieś źródła aby to wykazać?

  Czasem krytycy a nawet wrogowie, mogą nas wzmocnić jeśli uwzględnimy ich zarzuty, zamiast kontratakować na oślep.
 • @Jan Paweł 08:40:16
  Jak już coś mówisz to najlepiej otwartym tekstem.
 • @Jan Paweł 08:45:31
  W polskim prawie karnym są zapisy, które osoby ukrywające przestępców uznają za współwinnych.
  To samo z osobami, które wiedząc o przestępstwie nie zgłaszają tego faktu prokuraturze.
  Biskup, księdza pedofila, powinien usunąć z kościoła i w świetle Kodeksu karnego ma obowiązek o dokonanym przez niego przestępstwie poinformować prokuratora.
 • @Jan Paweł 08:45:31
  "ci niby świadomi katolicy dają się na lep nabierać."
  Ci niby świadomi Polacy katolycy dają się nabierać już od ponad TYSIĄCA lat :))
 • @Oświat 08:52:56
  "Biskup, księdza pedofila, powinien usunąć z kościoła i w świetle Kodeksu karnego ma obowiązek o dokonanym przez niego przestępstwie poinformować prokuratora."
  Teoretycznie TAK - ale nie do końca...
  Gdyż Watykańczycy nazywają siebie "WIELKĄ RODZINĄ" - według tych przepisów z tego co wyczytałem jeśli zeznania obciążają członka RODZINY to nie zawiadamiający o dokonanym przestępstwie nie podlega karze
  Przypadek... - czy zamierzony zapis... ? ;))
 • @Pedant 08:51:31
  Nawet jak motywacje są polityczne to strzał jest celny.
  KK w Polsce powinien oczyścić się z brudów którymi obrósł przez lata pontyfikatu JPII.
  KK trzeba oczyścić dokładnie tak samo jak inną "nadzwyczajną kastę" czyli kastę sędziowską ale i lekarską albo mafię prokuratorsko policyjną..

  A wszystkiemu winny jest system czyli poczucie bezkarności bazujące na zasadzie "samoczyszczenia się". KK sam osądza swoich, sędziowie sami osądzają swoich lekarze sami osądzają swoich...
  Swój swojemu krzywdy nie zrobi.
  To błąd systemowy.

  Każdy przestępca powinien być osądzany przez NIEZALEŻNYCH sędziów.
  Niezależnych czyli nie powiązanych np środowiskowo z oskarżonym
  Czyli księży nie może osądzać inny ksiądz (powinien być to sędzia świecki)
  Sędziów nie może osądzać inny sędzia (ale jakieś gremium spoza wymiaru sprawiedliwości), lekarza nie może osądzać inny lekarz (tu jest problem merytoryczny błędu lekarskiego... tu może być opinia losowo wybranych kilkunastu lekarzy z odległych placówek oceniających błąd anonimowo i anonimowego sprawcy w oparciu o ten sam opis wydarzeń).
  W każdym przypadku przestępstwa kryminalne powinny być sądzone przez
  system wymiaru sprawiedliwości (nie dotyczy przedstawicieli tego systemu którzy powinni być sądzeni przez grono spoza tego systemu).

  To kwestia systemowa do uregulowania w WOLNEJ i SUWERENNEJ POLSCE.
 • @Pedant 08:51:31
  Luna Brystygierowa, tzw "krwawa Luna" - stalinowski oprawca, która nawróciła sie pod koniec zycia, sama przyznała się do tego że w latach 40/50 tylko ona sama zwerbowała do seminariów ok 200 "kleryków" ze środowisk NKWD. Oni są dzisiaj biskupami, profesorami, wykładowcami na seminariach i pewnie werbują kolejnych swoich z tych środowisk.
 • @Oświat 08:52:56
  To prawo "polskie" nie dotyczy swoich, także tych swoich którzy kiedyś przeniknęli do Kościoła RK.
  Więc ci swoi w Kościele są bezkarni tak samo jak środowisko GW/GP.
  Ci swoi w Kościele, jeżeli ktos tam podskoczy im z prawdą to wykańczają go tak jak biskupa Wielgusa albo "seryjnym samobójcą"
  Więc nie dobijajcie wy zwykłe pionki w tej grze naszego Kościoła RK z naszą Królową i Królem Jezusem Chrystusem - jedynym i ostatnim juz ratunkiem dla Polski.

  Wszyscy, którzy tutaj dobijają nasz Kościół, są albo pożytecznymi idiotami, albo agentami współpracującymi z okupantem Polski.
 • @Jan Paweł 09:17:05
  Oni jednak nie wiedzą (albo wiedzą i świadomie to robią) że podejmując się tej tak zdradzieckiej roli w Kościele Chrystusowym, narażają się samemu Jezusowi Chrystusowi. Przyjmując święcenia kapłańskie "podpisali" pakt z Panem Jezusem za niespełnienie którego idzie się na samo dno piekła.
  I nie pomoże im tutaj ta głoszona przez nich negacja istnienia piekła.
  Piekło wybrukowane jest sutannami i habitami księży którzy nie wierzyli w istnienie piekła, albo je lekceważyli. Tutaj jest pokazany przykład takiego księdza który "pełnił swój urząd nierzetelnie"
  https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw&t=1393s
 • z prasy
  2 300 000 - tyle osób zobaczyło "Tylko nie mów nikomu", opublikowany wczoraj film Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele katolickim. Dokument wywołuje ogromne emocje. W internetowych komentarzach współczucie i żal mieszają się z gniewem i wezwaniami do działania.
  O filmie Sekielskiego było głośno jeszcze zanim powstał. Stworzenie dokumentu możliwe było dzięki wpłatom internautów. Od soboty "Tylko nie mów nikomu" oglądać można za darmo na YouTube.

  Chociaż film przedstawia wstrząsające historie osób molestowanych seksualnie przez duchownych oraz przebija przez niego przygnębiający obraz polskiego Kościoła, w niecała dobę obejrzało obejrzało go już ponad 2,3 miliona internautów. Ich komentarze nie pozostawiają wątpliwości - dokument może wstrząsnąć sumieniami Polaków.
 • @Jan Paweł 09:23:04
  ,,Wszyscy, którzy tutaj dobijają nasz Kościół, są albo pożytecznymi idiotami, albo agentami współpracującymi z okupantem Polski."

  Tak uważasz?

  A może ci wszyscy, którzy bronią pedofilów są również pedofilami i dobijają kościół.
 • @Oświat 09:30:20
  Zapowiadane juz w Orędziach Matki Boskiej w 1664 roku Czasy Ostateczne , czyli Koniec Czasów (nie mylić z końcem świata) są juz bardzo blisko...
  Niestety nie wszyscy z nas znajdą się w nowym odnowionym Kościele a więc i świecie... Jednym słowem :
  RATUJ SIĘ KTO MOŻE...
  Tylko ten sponiewierany ksiądz, może nam odpuścić nasze grzechy, żebyśmy mogli znaleźć się w tym nowym odnowionym Kościele i świecie.
  Stąd ta teraz nagnka, by ludzie zamiast do konfesjonałów ruszyli na księży, którzy pewnie masowo będą uciekać z posługi i chować się w cywilnym ubraniu...
  Szcześliwy ten komu uda się znaleźć takiego księdza i wyspowiadać się przed tzw Dniem Oczyszczenia (z wszelkich szumowin i tałatajstwa)
  RATUJ SIĘ KTO MOŻE
 • @Jan Paweł 09:17:05
  "przyznała się do tego że w latach 40/50 tylko ona sama zwerbowała do seminariów ok 200 "kleryków" ze środowisk NKWD. Oni są dzisiaj biskupami, profesorami, wykładowcami na seminariach i pewnie werbują kolejnych swoich z tych środowisk."

  Być może, ale co to ma wspólnego z problemem tzw pedofilii? Chyba, że chce Pan zwalić winę na Ruskich?
 • @Pedant 09:38:17
  Nie na Ruskich a NKWD-owców... (Putin tępi wszelkie zboczenia)
  Myślcie, bo zginiecie!
 • @Pedant 09:38:17
  NKWD-owcy, to byli tacy sami Ruscy jak my marsjaninami
 • @Jan Paweł 09:37:33
  Wzywaj wsparcie bo jak widzisz sam nie masz na obronę zwyrodnialców w sutannach najmniejszych szans
  Ze wsparciem również ... ale przynajmniej nie będziesz tu odosobniony (nawet jak ineresariusz z miarką do Ciebie dołączą)
 • @Hades 08:22:46
  Łżesz jak żydo-bolszewicki kundel.

  U mnie w parafii każdy kleryk ,organista czy kościelny ma umowę o pracę i za każdego proboszcz odprowadza stosowne podatki

  A na wasze żydowskie szczekanie ludzie odpowiedzieli dzisiaj na porannej mszy .Takich tłumów w kościele nie widziałem od dawna.
  I zapamiętaj sobie kreaturo,że nikt z katolików nie broni księży którzy czynili zło My bronimy tysiące pozostałych kapłanów których wy zboczeńcy wrzuciliście do jednego worka.
  Nikt wam nie broni pisać o złu które dzieje się w pojedynczych przypadkach.tylko podajcie nazwiska i prawomocne wyroki sądów.
  Oskarżanie o ciężkie naruszanie prawa na podstawie zeznań pojedynczych osób,które przypominają sobie o molestowaniu po 30latach jest po prostu kpiną.Wielu księży zostało już oczyszczonych z perfidnych zarzutów.ale o tym solidarnie milczycie a słowo PRZEPRASZAM to wam przez żydowskie gardła nie przejdzie.

  Nie jest przypadkiem,że prawie wszystkie filmy ,sztuki teatralne ,wystawy,są organizowane i robione przez twoich ziomali ze wzgórz Golan.
  Nie jest przypadkiem,że V kolumna żydowska co dwa trzy miesiące wypuszcza takie parszywe antykatolickie dzieło po to aby podtrzymać niechęć do KK

  I jeszcze jedno pytanie,dlaczego ci żydowscy funkcjonariusze propagandowi w filmie nie pokazują innych przypadków pedofili w środowiskach rabinów,świadków jechowy.prawników ,policjantów czy nauczycieli???
  Bo to jest wasza perfidna walka z KK w Polsce
  Kościół przetrwał ponad 2000 lat i przetrwa do końca świata a wy obłudnicy znajdziecie swoje miejsce 1,30 m pod ziemią albo w krematorium i pies z kulawą nogą nawet o was nie wspomni.
 • @Hades 10:01:52
  Ja też chętnie dowaliłbym każdemu pedofilowi, ale w żadnym wypadku nie stosowałbym odpowiedzialności zbiorowej i w życiu nie nie podniósłbym reki na Kościół Chrystusowy.

  Wiele takich rąk podniesionych na Kościół na różne sposoby uschnęło.
  Znam przypadek ręki która złapała figurkę Matki Boskiej i uderzyła nią w taki sposób, że oderwała się głowa Matki Boskiej.
  Tak ręka do końca życia pozostała w ostatniej pozycji w momencie uderzenia figurką.
  Ludzi (na weselu) zamarli z przerażenia.
 • @matterhorn 10:03:23
  "U mnie w parafii każdy kleryk ,organista czy kościelny ma umowę o pracę i za każdego proboszcz odprowadza stosowne podatki"
  Pokaż
 • @matterhorn 10:03:23
  "ludzie odpowiedzieli dzisiaj na porannej mszy .Takich tłumów w kościele nie widziałem od dawna"

  - może przyszli zobaczyć czy padną słowa PRZEPRASZAMY WIĘCEJ NIE BĘDZIEMY
  - może przyszli sprawdzić czy będą tam "twarze" z filmu
  - a może zaszli bo byli na spacerze, wszak taka ładna pogoda - jak to określił jeden z wierchuszki PIS'dzielców
 • @matterhorn 10:03:23
  "złu które dzieje się w pojedynczych przypadkach.tylko podajcie nazwiska i prawomocne wyroki sądów"

  No i właśnie z tym walczą normalni ludzie gdyż wyroków praktycznie nie ma ze względu na wyciszanie i ukrywanie takich przestępstw
  A co widać na filmie nawet gdy wyroki zapadają to korporacja watykańska m aje głęboko w d...e i się do nich nie stosuje - a co więcej gdy się im na to zwróciło uwagę to wręcz śmieją się bezczelnie w oczy
 • @matterhorn 10:03:23
  "Oskarżanie o ciężkie naruszanie prawa na podstawie zeznań pojedynczych osób,które przypominają sobie o molestowaniu po 30latach jest po prostu kpiną"

  Tą Twoją KPINĘ potwierdzili sami OPRAWCY ZWYRODNIALCY na dodatek próbując załagodzić swoje przestępstwa "odszkodowaniami"
 • @Hades 10:35:54
  Radziłbym ci zaparzyć sobie melisy...każdy przypadek pedofilii powinien być karany, ale nie każdy ksiądz jest pedofilem...więc zaparz sobie melisy i przestań toczyć pianę...jeśli znasz przypadki pedofilów w KK to je proszę zgłosić do prokuratury ...
 • @matterhorn 10:03:23
  "Wielu księży zostało już oczyszczonych z perfidnych zarzutów.ale o tym solidarnie milczycie"

  - oczyszczonych przez KUMPLI z FIRMY a nie Sądy Powszechne które powinny to osądzać

  - milczy się bo po pierwsze sprawy są utajniane nawet dla poszkodowanych/wykorzystanych, a po drugie nie są praktycznie wcale osądzane przez Sądy Powszechne

  - zaś zgadzam się że zarzuty są PERFIDNE
 • @matterhorn 10:03:23
  "dlaczego ci żydowscy funkcjonariusze propagandowi w filmie nie pokazują innych przypadków pedofili w środowiskach rabinów,świadków jechowy.prawników ,policjantów czy nauczycieli???"

  1- używając zwrotu: "nie pokazują innych przypadków pedofili"
  sam potwierdzasz że w TEJ grupie zawodowej takie coś istnieje

  2- Bo to dokument o PEDOFILII i jej TUSZOWANIU w KK a nie ogólnie

  (jest TV/PIS/KK o nazwie TRWAM ze szkółką trolli i niby dziennikarzy i nikt IM nie broni nakręcić dokument o tych samych PRZESTĘPSTWACH w innych grupach zawodowych - ja jestem jak najbardziej ZA)
 • @matterhorn 10:03:23
  "Kościół przetrwał ponad 2000 lat..."

  Głównie dzięki praniu mózgów od najmłodszych lat oraz partyjnej dyscyplinie zamiatania niewygodnych spraw pod dywany i totalnej zmowie milczenia.
  A od czego zaczął?
  Od szykanowania, kar cielesnych, czy torturowania z morderstwami włącznie - i to na dodatek stosując właśnie nic innego jak odpowiedzialność zbiorową
 • @Jan Paweł 10:11:05
  "Ja też chętnie dowaliłbym każdemu pedofilowi, ale w żadnym wypadku nie stosowałbym odpowiedzialności zbiorowej i w życiu nie nie podniósłbym reki na Kościół Chrystusowy."

  Generalnie jedno z drugim niby nie ma nic wspólnego bo wiara to jedno a pedofilia w KK i zakłamanie w celu jej tuszowania to drugie

  Tyle tylko że w tym są rozbieżności w zależności od poziomu wyprania mózgu i hierarchii jaką się zajmuje w KK

  I to nie tyle zwyrodnialcy co ci którzy ich kryją działają bardziej negatywnie na odbiór KK na najniższym szczeblu jego hierarchii - czyli wiernych

  A tym bardziej że swoje dupy kryją najdurniejszym wytłumaczeniem: że to atak na kościół
 • @trybeus 10:46:26
  "jeśli znasz przypadki pedofilów w KK to je proszę zgłosić do prokuratury"

  - nie ja jestem od tego (chociaż gdybym takowe znal to po jakimś czasie z pewnością bym to zgłosił)

  - a najważniejsze jest to że powinni to robić Ci którzy taką wiedzą posiadają czyli klechy do czego sami się przyznali we wczorajszych oświadczeniach

  Swoją drogą skurwy...skich oświadczeniach bo do emisji materiału nie mieli chęci spotkania się z ludźmi przygotowującymi ten materiał jak też i ofiarami
 • @Jan Paweł 22:36:33
  Pytasz "a jeżeli ktoś przez ciebie utraci wiarę"

  Zapytam wiarę w kogo, wiarę w Boga, naukę Jezusa, czy wiarę w hierarchię Kościoła? Jest we mnie wiara w Boga, naukę Kościoła, wiara w hierarchę była wtedy, gdy uczęszczałem na naukę religii połaczonej z patriotyzmem, gdy ksiądz sprowadzał więźniów Workuty, patriotów. Była wiara w hierarchię, gdy patrzyłem na czyny kardynała Wyszyńskiego, ale później przyszli kapłani biblijnego bożka Mamony, Rydzyk, Glemp, hierarchia Kościoła zamiast naulą Jezusa zajęła się sprawami majątkowymi, wtedy moja wiara w hierarchę umarła.
  Reszta w tekście, który aktualnie piszę.
 • @Hades 08:11:37
  "Szeptał coś miłego do uszka, poklepywał po nóżce, czy lizał po dupce....."

  Jakieś reminiscencje z niemowlęctwa?
  Kler jest zażydzony personalnie i ideowo, zwłaszcza od Soboru Wat.II.
  A te starożytne zwyczaje związane z obrzezaniem to niby co? Uświęcenie? Szkoda, że Siekielski nie zrobi filmu o pedofilii w środowiskach rabinackich. Bo ist verboten?
 • @matterhorn 10:03:23
  "I zapamiętaj sobie kreaturo,że nikt z katolików nie broni księży którzy czynili zło My bronimy tysiące pozostałych kapłanów których wy zboczeńcy wrzuciliście do jednego worka."
  Jaka szkoda, że wrzuciliście do jednego worka tych wszystkich, którzy pracowali w aparacie bezpieczeństwa państwa, tworząc ustawę dezubekizacyjną....
  Wasza hipokryzja przewyższa Mount Everest.
 • Każdy "zły dotyk" jest zły,
  ale "przypadkiem", znając mentalność żydomediów emisja zbiegła się z marszem przeciwko 447, czy sekielski nie mógł się wstrzymać kilka dni, odpowiedź nasuwa się sama !
  Smród 24 na dobę tylko pedo_filuje, dlaczego, ba ma w tym swój interes, nie bez kozery "roszczenia" podskoczyły z 60 mld $ do już 340 mld $, bo "organizacje po_żydku publicznego" w ussa i w polin poczuły zapach pieniędzy, co tam od każdego Polaka 120 tysięcy, przecież opcja żydowska jest mała i oni będą jedynie napychać kabzę naszymi pieniędzmi !
  popis, i te wszystkie kanapki wiosenne i rowerowe, poza Konfederacją, czyhają mając u boku złogi w postaci armii ussa !
  Jakimi żmijowatymi ssynami trzeba się urodzić, aby ten proceder zrobić na swoich wybawicielach i jak trzeba się zniżyć, aby szekle dominowały we łbach tych żmij ?
 • @Zawisza Niebieski 20:53:17
  Zawisza lecz się z nienawiści Nikt nie broni pedofili w Kościele za to Ty nie współmiernie atakując jeden procent pedofili bronisz 99% lepszych pedofili? Kiedy do szkoły pedofilia wchodzi tylnymi drzwiami nagle halo bo w Kościele są pedofile To ich pozamykać nauczyć dzieci reagować a nie tego czego ich chcą uczyć kolorowi że małe jest piękne i jak to ust włożyć To Ty bronisz pedofili oskarżając NIEWSPÓŁMIERNIE jednocześnie ukrywając większość.Stare dobre esbeckie metody." Hollywood całe zalane jest róznymi zboczeniami w tym sadystyczną pedofilią, na którą idzie co roku z Polski ok 30tyś polskich dzieci. Ale o tym ci różni Sekielscy filmu nie zrobią. To pokazuje samotnie z narażeniem życia tylko pan Paweł Bednarz (w USA Mel Gibson i Brat Pitt)."Jan Pawel" fragment komentarza.a gdzie statystycznie występuje 40% pedofili u świętych krów? Czy tych których części rowerowe nazywać zabroniono fuj Zawisza fuj czerwony . PRZYKRYWA 447.
 • @dlaczego ja 12:55:04
  Czy nikt nie broni pedofili? Otwórz oczy, zresztą przeczytaj mój nowy tekst. Jeśli popatrzymy w inne religie, to pedofilia i inne zboczenia jak najbardziej były propagowane. Jak poczytasz Stary Testament, tam różne zboczenia były pochwalane choćby córki Lota co upijają ojca, by spłodzić z nim dzieci. :) Ale to temat na ciekawy artykuł.

  Czy naprawdę uważasz, że należy wszędzie szukać grzechu, by tylko własnego nie zobaczyć?
 • @dlaczego ja 12:55:04
  " Nikt nie broni pedofili w Kościele"

  1- cyt.: "nie oglądam byle czego" - niejaki abp Głódź na pytanie o dokument o pedofilii w kościele

  2- cyt: "obecnie przyszedł czas, że w Polsce rozbrzmiewa wobec Boga "hałaśliwe, buńczuczne, pewne siebie" słowo "nie ... na które my, ludzie wiary, musimy wyrazić współczesne "non possumus""
 • @dlaczego ja 12:55:04
  "Nikt nie broni pedofili w Kościele"

  Do kobiety która dodała do jakiegoś ala zdjęcia (milionowa kopia miliardowej kopi czyjejś "wizji" jak mógł wyglądać "ktoś" z pewnej opowieści) kolorową aureole o 6-tej rano wpadli szturmowcy z czerni rekwirując co tylko wpadnie pod rekę i zawijając ją na 48h (dopiero po burzy mendialnej wypuszczono po kilku godzinach)

  Do pedofili w sutannach którzy na dodatek przyznali się do tych przestępstw na SŁUSZNE prztyczki (w tym swojego poprzednika) że się nie angażują choć powinni bo sam taki materiał jest podstawą do BEZDYSKUSYJNEGO wszczęcia postępowania główny przełożony speców od wycinania konfeti i ochrony domów tuzów z Podlasia i Żoliborza (który chwalił wtargnięcie do wcześniej wspomnianej kobiety) niejaki JOJO w młodości nazywany Bruździńskim:

  "Jest czymś wyjątkowo paskudnym, że były szef MSWIA, a potrzeby walki politycznej sugeruje brak zaangażowania polskiej policji w walkę z przestępczością, w tym z tą wyjątkowo ohydną tj. pedofilią. Składam wyrazy ubolewania i przeprosin wobec policjantów za te wstrętne polityczne tyrady"

  Faktycznej reakcji = ZERO
 • Co na to Jarosław Kaczyński
  Kaczyński zapowiada zaostrzenie kar za pedofilię. "Żadnych 'zawiasów', nawet do 30 lat więzienia"
  - My nigdy patologii, także w sferze Kościoła, nie tolerowaliśmy i nie będziemy tolerować - stwierdził Jarosław Kaczyński na konwencji w Szczecinie. Podczas wystąpienia prezes PiS zapowiedział zaostrzenie kar za czyny pedofilskie oraz podwyższenie odpowiedzialności karnej, jeśli chodzi o wiek ofiary.
  Choć nie wprost, to jednak w czasie wystąpienia w Szczecinie Jarosław Kaczyński odniósł się do głośnego dokumentu "Tylko nie mów nikomu" o pedofilii w polskim Kościele katolickim.

  Kaczyński o pedofilii w Kościele katolickim
  - Jesteśmy w tej chwili atakowani w sposób wyjątkowy nieuczciwy i bezecny przez naszych przeciwników z powodu pewnego rodzaju wydarzeń, które faktycznie miały miejsce w Kościele. My nigdy patologii, także w sferze Kościoła, nie tolerowaliśmy i nie będziemy tolerować. Co więcej, to my podjęliśmy walkę z pedofilią, wprowadziliśmy rejestr pedofilów. A kto się przeciwstawiał, kto krzyczał o wolności? Platforma Obywatelska - mówił Jarosław Kaczyński.
 • Prezes PiS: Nie będzie "zawiasów", będą surowe kary
  Przy okazji wątku dotyczącego pedofilii prezes PiS zapowiedział zmiany w Kodeksie karnym, w którym to przestępstwo ma być bardzo surowo karane.

  - Nie będzie "zawiasów", będą surowe kary, być możne nawet do 30 lat wiezienia. I to dla wszystkich, niezależnie od tego, jakie funkcje społeczne pełnią. A szczególnie surowo karani będą ci, którym dzieci zostały powierzone, także księża - grzmiał z mównicy Kaczyński. Jak dodał, to dotyczy wszystkich, także znanych celebrytów. I tu posłużył się wyrwanym z kontekstu cytatem Doroty Stalińskiej o tym, że "13-latki pchają się do łóżek starszych mężczyzn".

  Kaczyński o Polańskim
  - Ktoś takie słowa wypowiedział w obronie pewnego pana, który ma to na sumieniu - choć w świetle polskiego prawa to już się przedawniło - tego rodzaju czyny, i jednocześnie w tej chwili wybuchać oburzeniem i próbować oskarżać nas, że my to osłaniamy. Nie! To oni to osłaniali. My w tych sprawach chcemy być bezlitośnie surowi - podkreślił Kaczyński. Prezes nie musiał wymieniać nazwiska Romana Polańskiego, bo zgodnie z najnowszą narracją PiS, zrobili to już inni politycy tej partii.

  Schetyna o politykach PiS: Rozpięli parasol ochronny nad pedofilami
  Słowa prezesa były wyraźnym nawiązaniem do wcześniejszego wystąpienia Grzegorza Schetyny, także w Szczecinie. Lider Koalicji Europejskiej kilka godzin wcześniej mówił, że politycy PiS "rozpięli parasol ochronny nad chuliganami, nad nacjonalistami i - co najbardziej haniebne - nad pedofilami".
 • Schetyna
  Schetyna: Przed sprawiedliwością żaden pedofil nie schowa się ani w kurii, ani w żadnej partii
  Walka z pedofilią była jednym z tematów dotyczących bezpieczeństwa obywateli, także tych najmłodszych, o których mówił Grzegorz Schetyna na konwencji w Płocku. - Żaden pedofil nie schowa się ani w kurii, ani w żadnej partii, ani w Sejmie - podkreślił lider Koalicji Europejskiej podczas swojego wystąpienia w ramach trwającej kampanii do Parlamentu Europejskiego.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24773597,schetyna-przed-sprawiedliwoscia-zaden-pedofil-nie-schowa-sie.html
 • @Oświat 16:23:48
  "Kaczyński zapowiada zaostrzenie kar za pedofilię"
  Jak to kaczyński zapowiada? Szeregowy pOSIOŁ?
  Przecież zwykły szergowy poseł nic nie może :))
  Przecież cyt: "co ja mogę - nic nie mogę"
 • Abp Głódź o filmie Sekielskiego:
  - Nie oglądam byle czego - powiedział arcybiskup Sławoj Leszek Głódź pytany przez reporterkę TVN24 o "Tylko nie mów nikomu", dokumentalny film nt. pedofilii w Kościele opublikowany w sobotę. Po tych słowach arcybiskup wygłosił homilię, w której mówił o atakach na chrześcijaństwo, zbliżających się wyborach oraz "amoralnych i nihilistycznych" projektach, którym trzeba zapobiec.

  kunwyscigowy 2 godziny temu
  Dziękuje arcybiskupie za te słowa!!! DUMA kroczy przed upadkiem!
  Im większa Pycha tym upadek będzie boleśniejszy !
  Pij ile wlezie i na ile stara wątroba wytrzyma. A potem na ambonę i bredź co ci ślina na język przyniesie. A drugi Kościuszko się na was znajdzie!

  tom_aszek 2 godziny temu
  "Nie oglądam byle czego - powiedział arcybiskup Sławoj Leszek Głódź .....
  ....Na szczęście coraz więcej ludzi nie słucha byle kogo...
 • @Hades 16:31:03
  Widocznie zapowiadać może.
  W TVP na jutro zapowiadają pogodę, jak bedzie zobaczymy.

  3 812 759 wyświetleń filmu na obecną chwilę.
  109 TYS. łapek w górę
  5,5 TYS. łapek w dół
 • @Oświat 16:26:01
  //Kaczyński o Polańskim
  - Ktoś takie słowa wypowiedział w obronie pewnego pana//

  Popierduje twój Kaczyński i tyle.
  "Ktoś", "pewnego pana" a któż tak gada? Mężczyzna czy jakiś hiacynt?
  Jesteś gość wal prosto z mostu:"Iksiński o Igrekowskim " a nie jesteś bo lękasz się procesów to trzymaj morde w kubeł i nie kozakuj.Pajacu!
 • taki tam filmik komentujący
  https://www.youtube.com/watch?v=Hr0kepo9MI8&feature=share
 • @matterhorn 10:03:23
  /Kościół przetrwał ponad 2000 lat/ to kłamstwo, Konstantyn Wielki, poganin i morderca założył KK w roku 325, zatem niecałe 1700 lat temu, a to jest wielka różnica.

  O jego upadku przed końcem świata mówi Pismo święte:

  2 I głosem potężnym tak zawołał:
  «Upadł, upadł Babilon - stolica1.
  I stała się siedliskiem demonów
  i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego,
  i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt,
  3 bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody,
  i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu,
  a kupcy ziemi wzbogacili się ogromem jej przepychu».

  Nakaz ucieczki

  4 I usłyszałem inny głos z nieba mówiący:
  «Ludu mój, wyjdźcie z niej2,
  byście nie mieli udziału w jej grzechach
  i żadnej z jej plag nie ponieśli:

  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1106
 • @Oświat 16:58:59
  "5,5 TYS. łapek w dół"
  Kolejnych 400-tu księży obejrzało film - już jest 5,9 tyś łapek w dół
 • @roux 18:10:10
  ,,Upadł, upadł Babilon - stolica1

  Czy masz na myśli Watykan -stolica KRK
 • @Hades 18:12:02
  ,,5,9 tyś łapek w dół"

  Ja myślę, że obejrzał o więcej, tylko nie każdy jest pedofilem.
 • @Oświat 18:14:12
  Tak, to wynika jasno z Pisma
 • @Jan Paweł 19:34:05
  Ale KK ma być stróżem moralności, a sam gnije od środka. Brzydzę się KK, krystowiercami wszelakiej maści, żydami i takim ludźmi jak ty. Bronią czegoś co doprowadzało i doprowadza Polskę do upadku, do tragedii ludzkie życie. Nie ma zezwolenia na żadne LGBT, gender i zwyrodnialców w KK
 • zapowiedź
  Bracia Tomasz i Marek Sekielscy zapowiedzieli, że planują nakręcenie drugiej części filmu o pedofilii w Kościele. Dokument "Tylko nie mów nikomu" cieszy się ogromną popularnością, od soboty obejrzało go ponad siedem milionów widzów.

  Film dokumentalny o pedofilii w Kościele "Tylko nie mów nikomu" braci Sekielskich od soboty 11 maja obejrzało już 7 milionów widzów.

  Dokument jest szeroko komentowany, głos w jego sprawie zabrali też kościelni hierarchowie, m.in. prymas abp Wojciech Polak i przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź pytany o film stwierdził z kolei, że "nie ogląda byle czego".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031