Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
30 postów 2143 komentarze

Oświat

Oświat - Rozum drogowskazem Praca chlebem Prawda orężem

Wejście smoka.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tym razem o pozytywach KODziarzy POplątanych z KOsiniakami i Neumanem włącznie.

Niektórzy chcą bojkotować wybory, inni że nie warto na nie chodzić bo i tak się nic nie zmieni.
Katolik dla odmiany wie, że po mszy świętej trzeba iść, dać świadectwo patriotyzmu i zagłosować dla świętego obowiązku obywatelskiego.
Takie wybory szachrajki, zmiany władzy, jednych na drugich i tych samych, typowej karuzeli.
Tak było dotychczas, przez wszystkie lata po okrągłym stole, przez lata pogardy, kłamstwa, sobiepaństwa.
 
Wydaje się, że obecnie nastąpił przełom!
Oto jedna z partii spostrzegła i w pełni uświadomiła sobie, że zależna jest od wyborcy, od narodu, że już nie fałsz, kłamstwo, hasła wyborcze i obiecywanie, a wypełnienie zobowiązań przedwyborczych i polityka nakierowana na potrzebną naprawę państwa i na szeroko pojęte korzyści dla społeczeństwa może zapewnić jedynie i wyłącznie trwanie jej przy władzy.
 
W tym samym czasie pozostałe partie, które tej zależności wcześniej dojrzeć nie chciały, którym wydawało się, że wystarczy mamić, obiecywać, szachrować i z wyborcą się nie liczyć, pojęły że stanęły w obliczu totalnej porażki.
Po aferze Michnik Rywin, po taśmach Sowa i przyjaciele, po nagranym Neumanem, dziś politycy już wiedzą, że mogą być nagrani. Że każdy z nich może być nagrany i skompromitowany, że każdy cham i prostak długo w polityce miejsca nie zagrzeje. Że nic nie jest wieczne i nie jest dane raz na zawsze.
Pewna epoka się skończyła. Skończyły się łatwe wybory bez odpowiedzialności i rządzenia bez oglądania się na wyborcę.
Towarzysze partyjni już to wiedzą, jedni tą lekcję odrobili, inni jeszcze się przed tym bronią.
 
Czas wiec na nas.
 To my wyborcy musimy ,,naszych” politykierów utwierdzić, że rządzą dzięki nam, że faktyczną i jedyną władzą jesteśmy my wyborcy, my naród.
Że rządzą z naszej łaski, z naszego przyzwolenia, że bez nas są nikim.
Możemy swoją władzę suwerena potwierdzić w najbliższym czasie, podczas najbliższych wyborów oddając swój głos na tych, którzy już zrozumieli, że ich władza pochodzi od nas, że to my dajemy mandat do rządzenia państwem w naszym imieniu i dla naszego i naszego państwa dobra.
 
Tą partią i tymi politykami, którzy uświadomili sobie, że to naród jest faktyczną władzą jest partia i politycy z PiS i na nich trzeba zagłosować.
Niech wiedzą, że my wiemy i nie odpuścimy, jeśli spróbują zejść z tej drogi.
 
Na innych nie głosujemy.
 Wrogów nie popieramy, kłamcom nie wierzymy, złodziejom i szabrownikom władzy więcej nie oddamy.
 
A gdzie o pozytywach KODziarzy POplątanych z KOsiniakami i Neumanem?

Pozytywem w tej historii jest to, że się tak odkryli, tak skompromitowali, dali świadectwo swojej wrogości do nas, do narodu i swojej totalnej, bezdennej głupoty. 

KOMENTARZE

 • Wejście smoka
  Kilka internetowych komentarzy do taśm Neumana
  Neuman– Wejście smoka
  Neuman – O jeden most za daleko… do Tczewa
  Neuman– W samo południe ..w Tczewie
  Neuman –Pogromca smoków .. w Tczewie
  Neuman – Zły duch POltergei
  Neuman – Ósmy pasażer nostromo
  Pściółka NeuMaja

  https://youtu.be/9OMvIGCfHcg
 • @@@@!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lZmIxZC9wLzIwMTkvMTAvMDgvODI1LzQ2MC83YTI0M2M4ODJlN2M0OGZiYWVjZmI5ZDY2OTA5MmUxZC5qcGVn.jpeg
  Kto by się spodziewał! Wałęsa: Proszę o zwolnienie mnie z danego słowa, że będę głosował na PO. Chcę wesprzeć Kosiniaka-Kamysza! Wobec ostatnich, prezentowanych wyników różnych sondaży; Proszę publicznie PO, o zwolnienie mnie z danego publicznie słowa , że będę głosował na PO. Chcę wesprzeć Kosiniaka –Kamysza ! pisze na Facebooku Lech Wałęsa. Nie mogę sobie wyobrazić by tak zdolny polityk jak Kosiniak -Kamysz, jak i ludzie wsi z „ Jego zorganizowania ” nie mieli miejsca w parlamencie dodaje. I tym razem nie obyło się bez połajanek.
  Do czego doprowadził ten K… manipulacją , kłamstwami, łamaniem prawa grzmi były prezydent. Noblista pozwala sobie również na quasiteologiczną egzegezę. Tematy moralne tu głoszone tylko przysłaniają tą perfidną grę. Moim zdaniem to grupa praktykujących NIEWIERZĄCYCH ! czytamy we wpisie Wałęsy. Jeszcze raz proszę Was Rodacy posłuchajcie mnie uratujcie rozwój Polski apeluje eksprezydent. Odsuńcie tych niebezpiecznych ludzi od możliwości decyzyjnych ! dodaje. Nie ma to jak strumień świadomości Lecha Wałęsy o poranku… Ale tak szybko złamać słowo dane totalnej opozycji? Chyba coś poszło nie tak.
  Facebook
  Ps...Kolejny raz - za a nawet przeciw. Pocałunek śmierci Bolka dla POKO. Mam nadzieję, że będzie to także pocałunek śmierci dla PSL..Nie do wiary, ten debil uważa, że jednym głosem uratuje Kosiniaka!
 • @@@@!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mMTQ1My9wLzIwMTkvMTAvMDcvODI4LzQ4MS83ZTNiN2JjMzA2YWM0ZTFlOTEwMWU5MDNlNmVmZDdiNy5qcGVn.jpeg

  Lewica w świetnym nastroju po występie Wałęsy. Taśmy Neumanna? Biedroń kpi: Znęcanie się nad PO nie przystoi po weekendowej konwencji. Jaki koń jest każdy widzi stwierdził w poniedziałek w Łodzi lider Wiosny Robert Biedroń pytany o dotyczące m.in. jego słowa posła Sławomira Neumanna (PO-KO). Dodał, że lewica nie będzie „kopać po kostkach” innych ugrupowań opozycyjnych. Biedroń podczas spotkania z dziennikarzami w Łodzi był pytany m.in. o kolejne opublikowane przez TVP Info nagrania, na których b. szef klubu parlamentarnego PO-Koalicja Obywatelska wspomina m.in. lidera Wiosny. To są kurwa trudne decyzje, to nie są mili goście. Jak Zbyszek słyszy, że ma poprzeć Biedronia, to dostaje kurwicy i zęby go bolą, ale to są tego typu wybory mówi Neumann.

  Biedroń przyznał, że wie, o jakiego Zbyszka chodzi i, że jest to poseł ziemi słupskiej, jego kontrkandydat w wyborach. Jaki koń jest każdy widzi i znęcanie się nad Platformą Obywatelską nie przystoi po weekendowej konwencji (Koalicji Obywatelskiej). Ciosy jakie dostała PO od prezydenta Lecha Wałęsy nas wszystkich zatrwożyły
  powiedział europoseł. Szef sztabu KW SLD oświadczył, że Lewica wyciąga rękę do wszystkich opozycyjnych ugrupowań, bo muszą one ze sobą rozmawiać i szukać dialogu. Ale kiedy wewnątrz własnej partii kopią się po kostkach, nawzajem się nagrywają, nawzajem się szantażują, nawzajem się obrażają, a do tego jeszcze obrażają mieszkańców takich miejscowości, jak Tczew, który wymaga atencji, to dzieje się coś złego ocenił. Biedroń zapewnił jednocześnie, że lewica nie będzie kopać po kostkach opozycyjnych ugrupowań.

  Konsekwentnie robimy swoje. Zobaczcie państwo, jak pięknie się połączyliśmy i niech to będzie przykład dla innych polityków, że trzy pokolenia lewicy są ze sobą w stanie rozmawiać i co więcej, szanować się i planować przyszłość. To bardzo ładny, udany związek partnerski i szkoda, że innym się to nie udaje powiedział Biedroń o porozumieniu SLD, Wiosny i Lewicy razem, które wspólnie startują w wyborach parlamentarnych.

  TVP Info opublikowała w piątek nagranie rozmowy lidera pomorskiej PO Sławomira Neumanna z lokalnymi działaczami partii z Tczewa, która odbyła się pod koniec 2017 r. w Gdańsku. Polityk w wulgarny sposób wypowiada się w niej na temat sytuacji w tym mieście; rozmowa dotyczy też ewentualnych zarzutów prokuratorskich dla związanych z PO prezydentów miast. Lider pomorskiej PO deklaruje, że stanie murem za wszystkimi, którzy mają problem z prawem, warunkiem jest jednak członkostwo w Platformie.

  Neumann w piątek przeprosił za swe słowa.

  W niedzielę wieczorem TVP Info opublikowała kolejne taśmy z nagranymi rozmowami Neumanna. Jeszcze przed ich publikacją Neumann poinformował w niedzielę, że składa rezygnację z przewodniczenia klubowi parlamentarnemu PO-KO. Polityk jest „jedynką” listy Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu w okręgu gdańskim nr 25.

  kk/PAP

  https://wpolityce.pl/polityka/467185-lewica-w-swietnym-nastroju-po-wystepie-walesy
  Ps...Te babiny na zdjęciu to pewnie wdowy po enkawudzistach, wsiokach, ubekach, esbekach, PZPR. co te stare baby robią obok tych kakalarzy na zdjęciu? Wstydu nie maja? Cyt: "trzy pokolenia lewicy są ze sobą w stanie rozmawiać i co więcej, szanować się i planować przyszłość. To bardzo ładny, udany związek partnerski". Widać, że ciocie pedalskiej Biedroniowi wszystko kojarzy się ze związkami partnerskimi.
 • @Oświat 11:10:01
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182ZTg5Ny9wLzIwMTkvMTAvMDcvOTAwLzUwNi8xNjMxNmFjYTE2MWM0ZmI0OGRlMmFiMTk1NjRhYzJhMi5qcGVn.jpeg
  Koalicja Obywatelska program 500+ szybciutko zarąbie. Nie wierzycie? Posłuchajcie ich samych. Co deklarują, a co naprawdę zrobią, jeśli przejmą władzę? Będą bronić demokracji zgodnie z deklaracjami na marszach, czy może według zasad przedstawionych przez Sławomira Neumanna w Tczewie? Po ujawnieniu, co naprawdę o obywatelskości sądzi b. szef klubu POKO, osobiście uważam, że w przypadku Koalicji Obywatelskiej mamy do czynienia z mafijną ekipą, która nie cofnie się przed niczym, byle załatwić swoje i tylko swoje interesy. Interes Polaków idzie w poprzek ich planów. Dlatego nie mam wątpliwości, że w przypadku zdobycia większości sejmowej opartej na ekipie KO, program 500+ zostanie natychmiast zarąbany. A jeśli nie natychmiast, to najpóźniej po wyborach prezydenckich. Zwracam się więc do wszystkich sympatyków Koalicji oraz ludzi rozważających głosowanie na tę formację, a jednocześnie chcących utrzymania 500+ w takiej formie, w jakiej dziś obowiązuje. Tego nie da się połączyć! Oficjalne zapowiedzi liderów KO są przeciwieństwem tego, co regularnie, bez przerwy słyszymy pokątnie od przedstawicieli PO i N.
  W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” z Marcinem Wikłą precyzyjnie zebraliśmy liczne wypowiedzi ważnych przedstawicieli Koalicji (Schetyna, Kopacz, Kidawa-Błońska, Tusk, Grabiec, Nitras, Rostowski, Sikorski, Trzaskowski, Budka, Lubnauer, Zembaczyński, Szłapka, Gasiuk-Pihowicz, Augustyn, Krzywonos, Haidar) dotyczące 500+. Ułożyliśmy je chronologicznie – od lutego 2014 r. do września 2019 r. Na przestrzeni pięciu lat niewiele się zmieniły. Wszystkie łączy jedno – z każdej przebija chęć „zmodyfikowania”, „zmodernizowania”, „urealnienia” programu. Niektórzy wprost mówią o likwidacji. Wszyscy – o tym, że w takiej formie jak dziś, program nie może się ostać. Nie zakładamy, aby 20 ważnych działaczy KO nie wiedziało co mówi w wywiadach prasowych, radiowych, telewizyjnych, na konferencjach. Nie zakładamy, by okłamywali w nich swój liberalny elektorat. Jesteśmy przekonani, że szczerze zapowiadali, jakie mają plany wobec najważniejszego z programów społecznych w III RP. Czy więc naprawdę można uwierzyć, że „nic co dane, nie będzie odebrane”? Odłóżmy na bok kampanię wyborczą i wsłuchajmy się w tę serię wypowiedzi. Nie da się wyciągnąć z niej innego wniosku: po ewentualnym przejęciu przez nich władzy, niewiele z 500+ zostanie, a setki tysięcy, albo i miliony polskich rodzin zostaną z tych środków ograbione.

  https://wpolityce.pl/polityka/467157-koalicja-obywatelska-program-500-szybciutko-zarabie

  Ps...Pełna zgoda Panie redaktorze. Oni Polskę i Polaków mają dupie. Przerażające, to klasyczna jak mawiał A. Czartoryski partia antypolska. Zaburzenie rozpoznawania dobra od zła, to problem wielu ludzi. W tych wyborach wszystko jest jasne: albo PiS albo mafia i oszuści. Wielkie siły obce zostały uruchomione przeciwko Polsce. Nadzieja, że naród dojrzał. Prymas Wyszyński w nas wierzył. Nie ma nić żałośniejszego, niż twarze PO-KO na bilbordach, mówiące: "Kochani wyborcy, przez 8 lat nie zrobiliśmy dla was nic, bo tak naprawdę mamy was głęboko w dupie, ale bardzo prosimy, poprzyjcie nas, bo stracimy nasze posady i darmowe konfiturki". Prawda wyszła na jaw kim są ludzie w POKO i jakie są ich sądy które tak bardzo broniła unia europejska i PO Jedyne wyjście dla Polski to PiS i głęboka reforma sądów i zabranie immunitetów. Więzienie + dla POKO, lewactwa i PSL. Schetyna: musimy przywrócić demokrację i rządy prawa. Ta wypowiedź mówi wszystko o degeneracji moralnej tych ludzi. Sprawa Neumanna wyjaśnia natomiast istotę rzeczy. PiS prawdziwie służy Polakom. W Polsce potrzebne jest przywrócenie prawa moralnego, a to zależy od ludzi. Prawa, które wyeliminuje z życia politycznego i publicznego ludzi zdegenerowanych moralnie. Spuścizna po komunizmie straszna. Nie dajcie się propagandzie POKO i hejtowi Brejzy przekonujcie kogo się da żeby zagłosował za PiSem i za Polską dla Polaków bez emigrantów i pedałów wychowujących dzieci. Polska PiS to Polska czysta i zasobna.
 • @@@@!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mZDQ0NC9wLzIwMTkvMTAvMDgvODI1LzUwNi9mYmZkMzM3NmQ3MjM0Mzg3YjU0MzQyYzJlNjVmYzE5Ny5qcGVn.jpeg

  https://pbs.twimg.com/media/EGWAgcJWsAIZxGH.jpg

  PSL w opałach! Wałęsa chce poprzeć Kosiniaka-Kamysza, internauci przestrzegają ludowców. Zastanawiający wpis Kukiza. Zaskakująca deklaracja Lecha Wałęsy o poparciu dla prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza nie umknęła uwadze internautów. Politycy, dziennikarze, aktywni użytkownicy Twittera przestrzegają ludowców przed poparciem ze strony byłego prezydenta. W tym przypadku trudno uznać, że poparcie noblisty będzie miało korzystny wpływ na werdykt wyborczy. Może być zupełnie odwrotnie…Komentarze pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/467295-walesa-chce-poprzec-psl-internauci-przestrzegaja-ludowcow
  Ps..Ktoś już podpowiedział durnemu Wałęsie, że musi się dopisać do listy wyborców w Tarnowie? Bo tam startuje Kosiniak Kamysz i tylko tam można na niego głosować. Wałęsa na polecenie Sikorskiego… dorżnął watahę POjebów jak ich określił Neumann.!
 • @Oświat 11:10:01
  Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych 13 października?
  KW Prawo Sprawiedliwość
  90%
  KW Konfederacja
  5%
  Inny komitet/Głos nieważny/Nie zagłosuję
  2%
  KW Koalicja Obywatelska
  1%
  KW Sojusz Lewicy Demokratycznej
  1%
  KW Polskie Stronnictwo Ludowe
  1%
 • @Oświat 11:10:01
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15705287061d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372afc6f25ed92d7fd5ec13ea89f83d1ff5.jpg

  Prominentny polityk Konfederacji: Ci, którzy biorą „500 plus”, nie powinni mieć prawa głosu. Dobromir Sośnierz z Konfederacji w rozmowie z Michałem Rachoniem na antenie Polskiego Radia 24 stwierdził, że osoby pobierające m.in. 500 plus nie powinny głosować w wyborach. Zachęciłbym do wprowadzenia odpłatnego prawa głosu. Darmowego głosu się nie szanuje i głosuje się byle jak na byle kogo, a po takiej odpłacie refleksje nad kartką wyborczą byłyby znacznie ciekawsze – powiedział polityk Konfederacji. Za pięć dni odbędą się w Polsce wybory parlamentarne. O tym jak może wyglądać nasz kraj pod rządami Konfederacji pokazał polityk tej formacji Dobromir Sośnierz. Według byłego europosła w wyborach powinny brać udział wyłącznie osoby, które realnie interesują się polityką. „Nie powinni w nich też brać udziału beneficjenci korzyści materialnych od państwa” ocenił. Ci, którzy zapisują się na świadczenia państwowe, powinni zrezygnować z prawa do głosowania. Jakich wyników możemy spodziewać się w tej sytuacji? głosować powinni ci, którzy finansują państwo. Już w starożytności zauważono, że na zgromadzenia ludowe chodzą przede wszystkim ci, którzy nie pracują. Podejmowane w ten sposób decyzję na dłuższą metę szkodzą państwu powiedział prominentny polityk Konfederacji. Co ciekawe wczoraj TVN wystawił laurkę Konfederacji. Konfederacji, która została zaproszona przez Grzegorza Schetynę do dołączenia do antyPiSowskiego paktu. To znak, że wybory coraz bliżej…

  https://niezalezna.pl/291692-prominentny-polityk-konfederacji-ci-ktorzy-biora-500-plus-nie-powinni-miec-prawa-glosu

  Ps...Konfederacja to V kolumna. No proszę jakie to podejście niektórzy mają do demokracji. Jest fajna jak wygrywamy, a jak nie wygrywamy to trzeba obłożyć podatkiem od głosowania tych którzy na nas nie głosują. Toż to nauki rodem z Instytutu Nauk Ekonomicznych Marksa i Engelsa ! Lenin byłby dumny że jego idee żyją nadal w umysłach czerni. Idąc dalej tym tropem to cała POKO, Lewactwo, PSL powinni mieć zakaz udziału w wyborach bo żerują na Polsce od lat, a wszyscy beneficjenci funduszy unijnych wykluczeni z wyborów do parlamentu UE. Właściwie to nic nie dziwi, poza tylko jednym kto takie umysłowe wynaturzenie zaprasza do radia żeby rozsiewało te brednie na cały kraj? W temacie Konfederacji - O PRZYJACIOŁACH ROSJI. Rosyjski portal Eur-Azja DZISIAJ publikuje artykuł o wyborach w Polsce obiecując, że nastąpi odwilż w stosunkach rosyjsko-polskich jeśli do Sejmu wejdzie Korwin-Mikke, który ma wyprowadzić Polskę z NATO i Unii Europejskiej po czym wprowadzić Polskę do Sojuszu Euro-Azjatyckiego choć bez przyjmowania rubla na początku. Dalej w tymże artykule Rosjanie piszą o: Jarosławie Kaczyńskim jako rusofobie którego Korwin-Mikke chce ukarać, o Kosiniaku-Kamyszu jako przyjacielu Rosji, Andrzeju Dudzie jako rusofobie, Włodzimierzu Czarzastym jako przyjacielu Rosji, Andrzeju Rozenku jako przyjacielu Rosji, Tadeuszu Iwińskim jako przyjacielu Rosji oraz Donaldzie Tusku jako przyjacielu Rosji. Link -

  https://eadaily.com/ru/news/2019/10/07/polskaya-ottepel-s-rossiey-posle-vyborov-v-seym-ili-raspada-ukrainy
 • PiSiory przgerały proces
  i Wiadomości TVPiS (zwana qrwizją) musiały przeprosić Konfederację za lewe sondaże.
  Nawet w qrwizji przedobrzyli. Bo tak tępej, topornej, zaklamanej propagandy, to nie pamiętam od czasów Urbana w TV
 • @Wican 13:47:50
  Że sądy są przeciw PiS–owi to wiemy.
 • @Oświat 16:20:56
  Jedno jest pewne, PiS pokazał, że chce zmian, że polityka pro społeczna nie jest mu obca, że kieruje środki tam gdzie są one niezbędne.
  Trzeba w tym PiS popierać i trzeba na PiS oddać swój głos.
  Wszystkie głosy wyłącznie na PiS, by PiS mógł zrobić porządek w państwie, by nie mógł się tłumaczyć, że nie był w stanie obalić ewentualnego weta prezydenta, czy, że opozycja cokolwiek zablokowała.
  Dziś mamy szansę na zmiany w Polsce na lepsze i tą szansą jest wyłącznie PiS.
  Reszta hałastry niech siedzi cicho i nie bruździ, bo czas rozliczeń się zbliża i może być dla niej bardzo bolesny.
 • @Wican 13:47:50
  Przedobrzyli

  Sejmowa średnia sondażowa po sześciu pomiarach października

  https://pbs.twimg.com/media/EGV5D8hXoAA_zD1.png
 • @Wican 13:47:50
  Tak długo jak sowieckie wycieruchy będą stanowić Temidę tak długo wyroki po sowieckiej lini będą wydawane

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031